روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "حرف آخر سازمان لیگ درمورد حضور تماشاگران" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حرف آخر سازمان لیگ درمورد حضور تماشاگران

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد، در هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور تنها دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

به گزارش مشرق، سهیل مهدی درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه برای مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان مثل دیدار استقلال - نساجی مازندران به صورت آزمایشی با تماشاگر برگزار می شود، به طوری که پنج درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی یعنی پنج هزار تماشاگر می توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند. نتایج حاصل از این دو بازی درباره شیوه نامه رعایت پروتکل های بهداشتی منجر به تصمیم گیری برای حضور تماشاگران در بازی های آینده خواهد شد.وی در مورد اینکه آیا تماشاگران در بازی های شهرستان می توانند در ورزشگاه ها حضور یابند، گفت: متأسفانه این امکان وجود ندارد. وزارت بهداشت و درمان به همراه وزارت ورزش و جوانان در حال ارزیابی بهترین مدل برای استخراج چگونگی حضور تماشاگران در ورزشگاه ها هستند. هر چقدر تماشاگران همکاری کنند، زودتر این مدل راه می افتد. در بازی استقلال - نساجی مشکلاتی در عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی به وجود آمد که اگر در دیدار پرسپولیس - صنعت نفت نیز تکرار شود، نمی توانیم فضا را در اختیار باشگاه ها قرار دهیم تا از حمایت هواداران خود برخوردار شوند.مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سؤال که سازمان لیگ چه امکاناتی را برای هواداران در نظر خواهد گرفت، تصریح کرد: برای دیدار این هفته پرسپولیس - صنعت نفت روی سکوها ضربدر گذاشته شده و علامت گذاری می شود. راهنمایی نیز روی سکوها صورت می گیرد تا مشکلات به حداقل برسد. البته این خود تماشاگران هستند که باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حرف آخر سازمان لیگ درمورد حضور تماشاگران از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×