روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "انگار خون فغانی رنگین‌تر است" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

انگار خون فغانی رنگین‌تر است

پس از دیدار تیم های استقلال و نساجی، علیرضا فغانی در میکسدزون ورزشگاه آزادی جواب اظهارات مجیدی را داد و از عملکرد خود دفاع کرد در حالی که طبق قانون، هیچ داوری نمی تواند در خصوص عملکرد خود صحبت کند.

به گزارش مشرق، هفته گذشته تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی در حالی با تساوی بدون گل مقابل نساجی متوقف شد که استقلالی ها و به خصوص فرهاد به یک صحنه مشکوک که توپ به دست مدافع نساجی برخورد کرد اعتراض داشتند و معتقد بودند که علیرضا فغانی باید یک پنالتی به سود آبی های پایتخت اعلام می کرد. همین امر موجب اعتراض کادر فنی بعد از پایان بازی شد و فغانی نیز در ۲ مصاحبه پاسخ کادر فنی استقلال را داد.علیرضا فغانی که به عنوان داور مهمان، این بازی را سوت زد و دوباره به استرالیا برگشت تا در A لیگ این کشور سوت بزند، طبق قوانین رسمی فیفا نمی تواند درباره عملکردش مصاحبه کند و اگر نکته خاصی باشد، باید آن را به صورت گزارش، تحویل کمیته داوران یا دپارتمان داوری دهد. نکته این است که فغانی با وجود تجربه زیاد، این کار را انجام داد اما مقصر اصلی کمیته داوران یا حتی دپارتمان داوری است که به خاطر نام این داور، حتی از دادن تذکر به او هم امتناع کردند.بیشتر بخوانید:گویا خون فغانی رنگین تر از سایر داوران است که از دید فدراسیون فوتبال و کمیته داوران، سایر داوران حتی کوچکترین حقی ندارند که پس از یک بازی و اعتراض زیاد، از حق خود دفاع کنند اما فغانی چون داور مهمان است، چون "علیرضا فغانی" است، چون در جام جهانی سوت زده است و چون اگر چیزی به او گفته شود دیگر در ایران داوری نمی کند، نباید او را جریمه کرد و حتی تذکر داد.فغانی افتخار فوتبال ایران است و بارها با سوت هایی که در مسابقات داخلی و بین المللی به نمایندگی از ایران زده است، باعث سربلندی این کشور شده اما در این موارد، مشکل اصلی نگاه ناعادلانه فدراسیون فوتبال و کمیته داوران است؛ نگاهی که سبب می شود رعایت قانون برای همه نباشد و افرادی خاص بتوانند آن را دور بزنند و ایرادی هم به آن ها گرفته نشود. باید دید چه زمانی این نگاه ناعادلانه در همه جای فوتبال این مملکت از بین می رود و قانون برای همه به مساوات اجرا خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " انگار خون فغانی رنگین‌تر است از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×