روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "برای خارجی‌ها به اندازه تمام لیگ سند گذاشتیم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برای خارجی‌ها به اندازه تمام لیگ سند گذاشتیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: ما برای دو بازیکن خارجی خود سند گذاشتیم؛ سندی که مبلغ آن برابر با هزینه تمام لیگ است.

به گزارش مشرق، «بیژن طاهری» سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به صادر نشدن مجوز دو بازیکن خارجی آبی پوشان رودی ژستد و کوین یامگا در آستانه دیدار حساس این تیم برابر گل گهر اظهار داشت:من نیم قرن است که در فوتبال هستم و در تمام این سال ها ندیدم که یک ساعت قبل از بازی حکم بدهند که دو بازیکن خارجی قادر به بازی نیستند!وی افزود: این انتقام تبلیغات محیطی است؛ از زمانی که مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه برای بازدی از شرایط تبلیغات محیطی به ورزشگاه آزادی رفت، با استقلال بد شدند.سرپرست استقلال اضافه کرد: استقلال برای مردم است و استقلال میلیون ها هوادار دارد؛ چرا به این تیم ظلم می کنید؟ همه ما رفتنی هستیم!طاهری افزود: ما برای دو بازیکن خارجی خود سند گذاشتیم؛ سندی که مبلغ آن اندازه هزینه کل لیگ است. سند خانه بوده و به نام سازمان لیگ و اداره ثبت است؛ می خواهند استقلال را خراب کنند. به محض اینکه دیدند این تیم کمی جمع و جور شده و نتیجه می گیرد، به جان ما افتادند.وی گفت: مشخص است خط این اتفاقات از کجا نشات گرفته و چه کسی این کارها را انجام می دهد؛ سرمربی استقلال یک ساعت قبل از بازی متوجه شد این دو بازیکن مجوز حضور در بازی را ندارند و مجبور به تغییر شدیم و حالا به نظر شما با اتفاقاتی که افتاد، این بازیکنان در ادامه برای ما بازیکن می شوند؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برای خارجی‌ها به اندازه تمام لیگ سند گذاشتیم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×