روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "طاهری:لازم باشد از گل‌گهر شکایت می‌کنیم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

طاهری:لازم باشد از گل‌گهر شکایت می‌کنیم

سرپرست تیم استقلال گفت:. اگر قرار باشد از بازیکن گابنی شکایت کنیم تا فردا که ۲۴ ساعت فرصت داریم این کار را انجام می دهیم.

به گزارش مشرق، بیژن طاهری بعد از تساوی استقلال و گل گهر اظهار داشت: دیدید که چه اتفقی رخ داد. ۲ ساعت مانده به بازی تمرکز ما به هم ریخت.وی در خصوص اینکه برخی رسانه ها این موضوع را اطلاع رسانی کرده بودند گفت: قرار نیست هر چه رسانه ها بنویسند را ما پیش بینی کنیم. شب قبل از بازی باید به ما بگویند که فلان بازیکن نمی تواند بازی کند. به ما تا امروز ظهر حرفی نزدند. فعلا تیم حقوقی ما در حال بررسی است تا مشکل حل شود.سرپرست تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا افرادی در بازی نکردن ۲ بازیکن خارجی دخلی بودند یا خیر گفت: اگر دخیل نبودند که آنها بازی می کردند.ما ضمانت نامه و سند منزلی گذاشتیم که در رهن سازمان لیگ است. بازیکنان ما امروز نباید محروم می شدند.طاهری در خصوص اینکه ایا ضمانت بازیکن گابنی گل گهر توسط سازمان لیگ دریافت شده یا خیر گفت: تیم حقوقی ما در حال بررسی است. اگر قرار باشد شکایت کنیم تا فردا که ۲۴ ساعت فرصت داریم این کار را انجام می دهیم.وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی به استقلال اعلام شد بازیکنانش نمی توانند بازی کنند گفت: امروز ساعت ۱۳:۳۰ به باشگاه و ساعت ۲ به ما اعلام شد که نمی توانیم از آنها استفاده کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " طاهری:لازم باشد از گل‌گهر شکایت می‌کنیم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×