روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "سیدجلال حسینی: کمبود var‌را به چه کسی بگوییم؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیدجلال حسینی: کمبود var‌را به چه کسی بگوییم؟

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کمبود سیستم کمک داور ویدئویی همیشه حس می شود، به چه کسی باید بگوییم؟

به گزارش مشرق، سید جلال حسینی پس از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: باعث خوشحالی ما بود که هوادارانمان را دیدیم. بازوی قدرت ما هستند. بچه ها هم عالی بازی کردند و سه امتیاز خوب را گرفتیم.وی در مورد اینکه نبود VAR در این بازی حس شد، گفت: همیشه حس می شود. به چه کسی باید بگوییم؟ امیدواریم کارها انجام شود.حسینی در مورد اینکه رئیس فدراسیون به تمرین نفت آبادان رفته بود و آیا سر تمرین پرسپولیس حاضر نشد، عنوان کرد: از این سوالات حاشیه ای لطفا نپرسید.کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه این تیم به دو امتیازی صدر رسیده، گفت: بازی به بازی بهتر می شویم. چند سال سختی های زیادی را تحمل کردیم و قهرمانی های خوبی گرفتیم. الان هم شرایطمان بهتر می شود. بازیکنان جدید کار می کنند. امیدوارم روز به روز با کمک هوادارانمان قوی تر شویم.وی در مورد اوضاع مالی و اینکه قرار بود امروز 15 درصد واریز شود، اظهار داشت: قرار است واریز شود. امیدوارم صدری بتواند این کار را انجام بدهد.حسینی در خصوص اینکه وزیر ورزش گفت عده ای فقط باید در مورد مسائل فنی صحبت کنند و آیا بازیکنان یا کادرفنی نباید اعتراضی به مدیریت داشته باشند، گفت: مشکلاتی که داریم باید بیان کنیم. چه بازیکن و چه مربی مشکلات زیادی داریم. همیشه هم در مورد آن ها صحبت می کنیم. وقتی پرسپولیس و استقلال زیر نظر سجادی است باید دیدگاه دیگری داشته باشد و به این دو تیم کمک کند. واقعا شرایط خیلی خوبی ندارند. امیدوارم همه چیز درست و شرایطمان بهتر شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیدجلال حسینی: کمبود var‌را به چه کسی بگوییم؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×