روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "میداوودی: قضاوت در مورد ژستد زود است" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

میداوودی: قضاوت در مورد ژستد زود است

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که در فوتبال، فقط زیبا کردن مهم نیست و کسب نتیجه اهمیت بیشتری دارد.

به گزارش مشرق، میلاد میداوودی درباره شرایط استقلال و عدم پیروزی آبی پوشان در چهار بازی گذشته گفت: استقلال خوب بازی می کند و در بازی با صنعت نفت هم چند موقعیت حساس را از دست داد، ولی در فوتبال فقط خوب بازی کردن مهم نیست و این موضوع باید همراه با کسب پیروزی باشد. طبیعتاً کسب چهار تساوی پیاپی نمی تواند چندان خوب باشد، ولی مطمئناً کادر فنی استقلال راه حلی را پیدا خواهد کرد تا این تیم بتواند در بازی های آینده به پیروزی برسد.بیشتر بخوانید:وی در واکنش به برخی انتقادها از عملکرد ژستد خاطر نشان کرد: اگر یادتان باشد زمانی که دیاباته به استقلال آمد چند هفته طول کشید تا به شرایط آرمانی برسد. من فکر می کنم از حالا نمی توان در مورد عملکرد ژستد نظر قطعی داد و قضاوت در مورد این بازیکن زود است، اما امیدوارم ژستد بتواند در بازی های آینده برای استقلال گل بزند.مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد دیدار فردای این تیم مقابل پرسپولیس و اینکه آیا شاگردان مجیدی می توانند در این بازی به پیروزی برسند، اظهار داشت: فوتبال قابل پیش بینی نیست و دربی هم شرایط خاص خودش را دارد. من به عنوان یک هوادار آرزو می کنم که استقلال در این بازی برنده از زمین مسابقه بیرون بیاید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " میداوودی: قضاوت در مورد ژستد زود است از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×