روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تسویه حساب مجیدی با ۲ بازیکن استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تسویه حساب مجیدی با ۲ بازیکن استقلال

دو بازیکن استقلال احتمالا با نیمکت نشینی تاوان رفتارهای ابتدای فصل خود را پس می دهند.

به گزارش مشرق، استقلال با پیروزی برابر مس رفسنجان به صدرنشینی اش در جدول رده بندی ادامه داد و حتی در آستانه کسب عنوان قهرمانی نیم فصل قرار گرفت. طبیعتا وقتی تیمی خوب نتیجه می گیرد، خیلی از علامت سؤال ها در آن پررنگ نمی شود. بنابراین چندان عجیب نیست که امروز به ندرت در مورد نیمکت نشینی هایارسلان مطهری سؤال می شود.ارسلان در این فصل خیلی از مسابقات را از روی نیمکت تماشا کرده و خیلی کم فرصت حضور در میدان به او رسیده است. البته مطهری در همین شرایط هم دو بار برای تیمش گل زده، اما بعضا نفراتی مثل آرمان رمضانی، امین قاسمی نژاد، کوین یامگا و حتی عقب تر سبحان خاقانی به او ترجیح داده شده اند. مطهری در بازی با مس رفسنجان هم به زمین نرفت و حتی هیچ یک از ۵ تعویضی تیمش لقب نگرفت.اینکه چرا چنین شرایطی برای مطهری به وجود آمده جای بحث دارد، اما برخی بر این باورند که او دارد تاوان رفتارهای ابتدای فصلش را می دهد؛ زمانی که استقلال را تهدید به جدایی و قطع همکاری کرد. این وضعیت به نوعی در مورد رشید مظاهری هم وجود داشته و او نیز بعد از فسخ قرارداد دوباره به تیم برگشت. حالا برخی این فرضیه را مطرح می کنند که مجیدی در حال تسویه حساب با این بازیکنان است. باز به مطهری اجازه حضور روی نیمکت داده می شود، رشید که از همین امتیاز هم محروم است!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تسویه حساب مجیدی با ۲ بازیکن استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×