روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "سجادی: انشاالله سرخابی‌ها حذف نمی‌شوند +فیلم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سجادی: انشاالله سرخابی‌ها حذف نمی‌شوند +فیلم

وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد هنوز فرصت استیناف خواهی برای جلوگیری از حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا باقی است.

به گزارش مشرق، حمید سجادی در حاشیه جلسه یکشنبه شب هیئت دولت و در دیدار با وزیر ارشاد درباره حذف باشگاه های استقلال و پرسپولیساز لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: هنوز امیدواریم و ان شاءالله حذف نمی شوند. هنوز فرصت استیناف خواهی باقی مانده است. به ما به عنوان عضو AFC سه ماه فرصت داده شد و هنوز این مهلت تمام نشده است. باشگاه ها با تمام تلاش شان به دنبال انجام تکالیف هستند. این تکالیف از سال ۲۰۱۶ مانده و متأسفانه انجام نشده است.وی در ادامه افزود: در این میان باشگاه گل گهر هم هست و ایرادی که به این باشگاه وارد شده، این است که یک بدهی را هشت روز دیر پرداخت کرده اند و ان شاءالله این مشکل قابل حل شدن است و برطرف خواهد شد، اما استقلال و پرسپولیس تا پایان دی ماه در حال تکمیل مدارک بودند و دو هفته پیش ضرب الاجلی پنج روزه به یک باره از طرف شرکتی که امور حرفه ای سازی را انجام می دهد، صادر شد.وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: الان طرف حساب ما AFC نیست. طرف ما شرکتی است که برای AFC کار می کند. کلیه باشگاه های چین هم حذف شده اند و عربستان ۱۰ درخواست داشته که سه درخواستش حذف شده اند. ابهامی که داریم این است که AFC مهلت فدراسیون خودش را نادیده گرفته و به یکباره شوکی به هواداران و مدیریت تیم ها وارد کرده است.دانلود

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سجادی: انشاالله سرخابی‌ها حذف نمی‌شوند +فیلم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×