روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "بابک مرادی تیم جدیدش را انتخاب کرد؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بابک مرادی تیم جدیدش را انتخاب کرد؟

بابک مرادی که در حال انجام کارهای لازم برای جدایی از استقلال است، منتظر تصمیم نهایی رسول خطیبی و آلومینیوم اراک است تا با انجام توافقات لازم به این تیم ملحق شود.

به گزارش مشرق، بابک مرادی، هافبک تیم فوتبال استقلال این روزها، قصد جدایی از جمع آبی پوشان پایتخت دارد و با فرهاد مجیدی و کادر فنی آبی ها صحبت های لازم را انجام داده است تا در نیم فصل به صورت رسمی به تیم دیگری ملحق شود.دیروز(دوشنبه)، مرادی به ساختمان باشگاه استقلال رفت و با مدیران این باشگاه صحبت های لازم را انجام داد تا بتواند به صورت رسمی از جمع آبی ها جدا شود. این بازیکن قرار است طی روزهای آینده با باشگاه توافق کند و رضایت نامه خود را از مدیران این باشگاه دریافت کند.بابک مرادی روز گذشته درباره جدایی خود اظهار کرد: من به باشگاه آمدم و با مدیران صحبت کردم. باید ببینم که چه اتفاقی برایم رخ می دهد. برخلاف میل باطنی ام، باید جدا شوم. من با مدیران صحبت کردم و فکر کنم روز سه شنبه باید کارهای نهایی را انجام دهم و جدا شوم.از آلومینیوم اراک به عنوان یکی از جدی ترین گزینه های بابک مرادی برای مقصد آینده این بازیکن یاد می شود. هم چنین رسول خطیبی روی این بازیکن بررسی های صورت داده است و نظر مثبتی روی مرادی دارد. سرمربی آلومینیوم تاکید دارد که فعلا هیچ صحبتی درباره این بازیکن نشود تا وضعیت این بازیکن مشخص شود.هم چنین مرادی میان پیشنهادهایی که به او دادند، تمایل بیش تری برای پیوستن به آلومینیوم دارد و با این وجود به نظر می رسد، بابک مرادی باید منتظر تصمیم نهایی رسول خطیبی باشد تا پس از بررسی های لازم، نتیجه نهایی حضور مرادی در آلومینیوم مشخص شود و باید دید این بازیکن در نهایت به آلومینیوم می پیوندد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بابک مرادی تیم جدیدش را انتخاب کرد؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×