روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی، برادرش را از تیم کنار گذاشت" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی، برادرش را از تیم کنار گذاشت

سرمربی استقلال تهران بر روی نام فرزاد مجیدی خط کشید.

به گزارش مشرق، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تهران امروز به دلیل تاخیر ۱۰ دقیقه فرزاد مجیدی مربی این تیم در تمرینات روز چهارشنبه از حضورش در تمرینات ممانعت بعمل آورد.با نظر سرمربی آبی پوشان فرزاد مجیدی فعلا اجازه حضور در تمرینات استقلال را ندارد و باید دید این تصمیم برادر بزرگتر تا چه زمانی خواهد بود.همچنین با نظر فرهاد مجیدی نام مربی استقلال از فهرست پاداش این تیم حذف شد. گفتنی است فرزاد مجیدی از ابتدای فصل تا کنون پاداشی دریافت نکرده است. استقلال تهران در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران امروز پنجشنبه و از ساعت ۱۵:۳۰ در دیداری خارج از خانه به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی، برادرش را از تیم کنار گذاشت از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×