روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "۲ اشتباه تاثیرگذار داور بازی استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

۲ اشتباه تاثیرگذار داور بازی استقلال

حیدر سلیمانی معتقد است حاج ملک دو اشتباه تاثیرگذار در دیدار استقلال و مس رفسنجان داشت.

به گزارش مشرق، حیدر سلیمانی، کارشناس داوری در خصوص داوری دیدار نفت مسجدسلیمان و استقلال اظهار کرد: حاج ملک قضاوت خوبی نداشت زیرا ۲ اشتباه تاثیرگذار داشت که ممکن بود روند بازی را تغییر دهد و سببب تغییر نتیجه شود.وی ادامه داد: در نیمه اول و در دقیقه ۲۶، یامگا پای چپ مهاجم صنعت نفت آبادان را در محوطه جریمه استقلال می زند که داور باید به سود تیم میزبان یعنی نفت پنالتی اعلام می کرد که تصمیم به ادامه بازی گرفت که این تصمیم غلط و اشتباه بود. در ثانیه های پایانی نیمه نخست، زبیر نیک نفس شوتی را روانه دروازه استقلال کرد که توپ پس از برخورد به دیرک دروازه از خط عبور کرد اما کمک داور این موضوع را تشخیص نداد و گل سالم آبی ها از چشم تیم داوری دور ماند. این دومین اشتباه تاثیرگذار تیم داوری در این دیدار بود.سیلمانی در پایان گفت: سایر تصمیم های داور در خصوص اتفاقاتی که در محوطه های جریمه دو تیم افتاد درست بود و اشتباه دیگری نداشت. حتی در دقیقه ۵۲، به درستی به بلبلی برای فریب داور کارت زرد نشان داد زیرا مهاجم نفت مسجدسلیمان برای فریب داور پایش را به پای مدافع استقلال گیر داد که به هیچ وجه پنالتی نبود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ۲ اشتباه تاثیرگذار داور بازی استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×