روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "نامه دیرهنگام فدراسیون به afc" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نامه دیرهنگام فدراسیون به afc

رئیس فدراسیون فوتبال در روزهای واپسین هفته گذشته در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد تا با توجه به تلاش های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، در بازگشت آنها به جدول رقابت ها بازنگری شود.

به گزارش مشرق، فدراسیون فوتبال که به همراه زیرمجموعه آن یعنی کمیته های بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه ای که با انتقادهای وزیر ورزش و مدیران دو باشگاه تحت فشار شدید قرار گرفته و به عنوان مقصر حذف پرسپولیس و استقلال معرفی شد، در تلاش برای تغییر فضای رسانه ای به خصوص در افکار عمومی آخرین اقدامات خود را برای نجات دو تیم انجام داد که البته این اقدام تاثیر و نتیجه ای هم به همراه نداشت.فدراسیون فوتبال ایران ساعاتی پیش از اعلام سیدبندی لیگ قهرمانان آسیا با ارسال یک نامه از AFC درخواست کرد با حضور دو باشگاه ایرانی در این رقابت ها موافقت کنند، این درحالی است که صبح روز گذشته و با اعلام سیدبندی رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد که تیم های پرطرفدار فوتبال ایران در مسابقات امسال به طور حتم هیچ جایگاهی ندارند.بیشتر بخوانیدبر همین اساس رئیس فدراسیون فوتبال در روزهای واپسین هفته گذشته در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد تا با توجه به تلاش های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در مهلت سه ماهه برای دریافت مجوز حرفه ای و احساسات هواداران دو تیم، درخصوص این دو باشگاه و بازگشت آنها به جدول رقابت ها بازنگری شود. با این وجود ساعاتی پس از ارسال این نامه، سیدبندی نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا درحالی منتشر شد که نامی از پرسپولیس و استقلال در بین تیم ها دیده نمی شد.به این ترتیب آخرین تلاش های فدراسیون فوتبال که بیشتر جنبه تشریفاتی داشت هم برای نجات سرخابی ها از حذف، نتیجه ای در بر نداشت، این درحالی است که کنار گذاشتن این دو تیم با تصمیم کمیته بدوی فدراسیون فوتبال اتفاق افتاد و این فدراسیون می توانست به جای نامه دیرهنگام که حکم نوشدارو پس از حذف سرخابی ها را دارد، حدود سه ماه پیش برای حل مشکلات این دو باشگاه به گونه دیگری وارد عمل شود. با همه این تفاسیر به نظر می رسد نامه اخیر فدراسیون هم نمی تواند نقش ساکنان ساختمان سئول جنوبی در این فاجعه را کمرنگ کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نامه دیرهنگام فدراسیون به afc از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×