روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال به پیروزی مقابل فولاد نیاز دارد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال به پیروزی مقابل فولاد نیاز دارد

پیشکسوت آبی پوشان گفت: نکونام تیم خوبی در اهواز ساخته و استقلال کار دشواری برای پیروزی مقابل فولاد دارد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال صدرنشین رقابتهای لیگ برتر در هفته بیست و هفتم میهمان فولاد خوزستان است که این دیدار مصاف تیم های اول و چهارم جدول است. از جمله جذابیت های این بازی می توان به تقابل جواد نکونام و فرهاد مجیدی اشاره کرد که می تواند حساسیت های این بازی را افزایش دهد.ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان در خصوص این بازی اظهار داشت: امیدوارم کادر فنی و بازیکنان استقلال قبل از این دیدار تمام آمار و ارقام، جدول، صدرنشینی، پیروزی بر پدیده، اختلاف ۶ امتیازی و سایر موارد را فراموش کرده و به فولاد به چشم حریفی کاملاً قابل احترام که فوتبال خوبی بازی می کند نگاه کند. انصافاً نکونام نسبت به بضاعتی که دارد تیم خوبی در اهواز ساخته و می تواند در این بازی عرصه برای آبی پوشان تنگ کند.پیشکسوت آبی پوشان اضافه کرد: فولاد در هر ۳ خط دفاع، میانی نظم دارد و خطوط سه گانه آنها هارمونی و هماهنگی خوبی هم دارند. کولیبالی، پاتوسی و شیمبا بازیکنان کلیدی فولاد در خطوط دفاع، میانی و حمله هستند و به جز آن هم چند بازیکن خوب مثل آقاسی، شیری و رضاوند را می توان از مهره های کلیدی این تیم دانست. عملکرد فولاد در لیگ قهرمانان آسیا نشان از قدرت و توان این تیم خوب است که اگر مجیدی و همکارانش باهوش نباشند ممکن است در اهواز غافلگیر شوند.مربی سابق تیم های پایه استقلال تاکید کرد: آبی پوشان باید در اهواز ساده و با حداقل ریسک بازی کنند. فولاد از معدود تیم هایی است که هم در حمله برنامه دارد و هم در ضد حمله. آنها دفاع کردن را خیلی خوب بلد هستند و به راحتی تسلیم هیچ تیمی نمی شوند.اصغرخانی در خصوص یکسری انتقادات از نحوه بازی آبی پوشان در هفته های اخیر گفت: واقعاً از این انتقادات تعجب می کنم. تیمی بدون شکست و با کمترین گل خورده در آستانه قهرمانی قرار دارد نباید تا این میزان مورد انتقاد قرار گیرد. من نمی گویم استقلال هیچ مشکلی ندارد، اما با هر ایرادی هم که داشته باشد بهترین تیم لیگ است و این بهترین بودن را جایگاه آنها در جدول نشان می دهد.وی افزود: امیدوارم این ۴ بازی هم به سلامت بگذرد و استقلال بتواند به آنچه که شایسته اش است برسد. شاگردان مجیدی در این فصل واقعاً استحقاق قهرمانی دارند و به شخصه امیدوارم به آنچه استحقاقش را دارند برسند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال به پیروزی مقابل فولاد نیاز دارد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×