روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "درخواست گرشاسبی در آستانه بازی با استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درخواست گرشاسبی در آستانه بازی با استقلال

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن تبریک به هواداران این تیم، کسب عنوان بهترین تیم ایرانی در رده بندی جهانی را حاصل یکدلی و حرفه ای گری دانست.

به گزارش مشرق، حمیدرضا گرشاسبی ضمن تبریک برای کسب عنوان بهترین تیم ایرانی در رده بندی جهانی به هواداران فولاد خوزستان، اظهار داشت: همان گونه که شاهد هستیم تیم فولاد علیرغم چالش های به وجود آمده در ابتدای رقابت های لیگ، اکنون خود را به شکوفایی نزدیک کرده و به زعم کارشناسان فوتبالی کشور جایگاه قابل قبولی در رقابت های لیگ برتر دارد. در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هم که منجر به صعود به عنوان برترین تیم گروه شد، علاوه بر افتخارآفرینی، سهمیه فوتبال کشورمان را حفظ کرد.مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: همواره به این اصل اعتقاد دارم که پایان هر سختی، آسانی است و این موضوع را در تیم خودمان شاهد هستم. شرایط تیم با توجه به بسته بودن پنجره در آغاز رقابت ها سخت بود اما با پشتکار عوامل تیم، لطف خدا و حمایت های مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و اعضای هیات مدیره، محدودیت ها در حال رفع کامل است و تیم فولاد با سرمربیگری جواد نکونام به یک تیم منظم و با شخصیت حرفه ای تبدیل شده است.وی تصریح کرد: اینکه فولاد به عنوان دومین تیم کم هزینه غرب آسیا توانسته به مرحله یک هشتم صعود کند و در رده بندی جهانی نیز برترین تیم ایران و دهم آسیا باشد، نشان از تلاش و یکدلی اعضای تیم و رعایت اصول حرفه ای گری در تمامی ارکان تیم است. از هواداران پرشور و متعصب فولاد می خواهم، چنانچه بازی روز شنبه مقابل تیم استقلال با حضور تماشاگر برگزار شد با حضورشان در ورزشگاه و تزریق انرژی مثبت به تیم، زمینه را برای پیروزی فراهم کنند. قطعاً تشویق پرشور شما روحیه کادرفنی و تیم را ارتقا می دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درخواست گرشاسبی در آستانه بازی با استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×