روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "گربه سیاه مجیدی به کمک پرسپولیس می‌آید؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گربه سیاه مجیدی به کمک پرسپولیس می‌آید؟

استقلال شنبه هفته آینده در شرایطی به مصاف فولاد می رود که این تیم خوزستانی و سرمربی اش، گربه سیاه فرهاد مجیدی هستند.

به گزارش مشرق، استقلال و پرسپولیس شنبه هفته آینده در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال به مصاف فولاد و سپاهان می روند تا سخت ترین دیدارشان در چهار هفته پایانی لیگ برتر در هفته ای مشابه رقم بخورد. هواداران هر دو تیم امید زیادی به لغزش حریف دارند اما در این بین امید پرسپولیسی ها به امتیاز گرفتن فولاد از استقلال بیشتر از هواداران رقیب است. دلیل این اتفاق هم، گربه سیاه بودن جواد نکونام برای استقلال و فرهاد مجیدی است.نکونام و فرهاد مجیدی تاکنون چهار مرتبه مقابل هم قرار گرفتند که حاصل آن، ۲ برد برای هر کدامشان بوده تا شانه به شانه یکدیگر حرکت کنند. این آمار جایی جالب توجه می شود که بدانید به جز ساکت الهامی که ۶ بار مقابل استقلال مجیدی قرار گرفته و به دو برد رسیده، فرهاد مجیدی به هیچ مربی دیگری دو بار نباخته است. همچنین فولاد با دو برد مقابل استقلال مجیدی، بیشترین تعداد برد را مقابل سرمربی جوان استقلال داشته است.بیشتر بخوانید:ضعیف ترین آمار فرهاد مجیدی در بازی های رسمی مقابل مربیان مختلف به شرح زیر است:جواد نکونام: ۴ بازی/ ۲ برد، ۲ باختساکت الهامی: ۶ بازی/ یک برد، ۳ تساوی، ۲ باختمجتبی حسینی: ۵ بازی/ ۳ برد، یک تساوی، یک باختیحیی گل محمدی: ۶ بازی/ ۲ برد، ۳ تساوی، یک باختمحرم نویدکیا: ۳ بازی/ یک برد، یک تساوی، یک باختاز طرف دیگر، جواد نکونام بیشترین تعداد برد مقابل سه تیم بالانشین کنونی لیگ برتر را مقابل استقلال داشته است. او در مجموع ۷ بار به مصاف استقلال رفته و در این دیدارها آمار ۳ برد، ۲ تساوی و ۲ باخت را ثبت کرده است. آمار نکونام مقابل استقلال، سپاهان و فولاد به شرح زیر است:استقلال: ۷ بازی/ ۳ برد، ۲ تساوی، ۲ باختسپاهان: ۸ بازی/ یک برد، ۳ تساوی، ۴ باختپرسپولیس: ۷ بازی/ یک برد، یک تساوی، ۵ باختادامه آمار خوب جواد نکونام مقابل استقلال و فرهاد مجیدی در بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر می تواند به قمیت از دست رفتن قهرمانی برای آبی ها باشد؛ هزینه ای که استقلال یک بار در فینال جام حذفی فصل گذشته مقابل فولاد نکونام پرداخت کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گربه سیاه مجیدی به کمک پرسپولیس می‌آید؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×