روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "قرارداد محکم استقلال با ساپینتو" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قرارداد محکم استقلال با ساپینتو

قرار است «ریکاردو ساپینتو» دو دستیار پرتغالی با خود به ایران بیاورد و باشگاه استقلال نیز یک پیشکسوت را به کادرفنی استقلال اضافه کند.

به گزارش مشرق، مذاکرات باشگاه استقلال با ریکاردو ساپینتو به ایستگاه پایانی رسید و این مربی پرتغالی در لیگ بیستم ودوم هدایت آبی پوشان را خواهد گرفت. ریکاردو ساپینتو در ۴۸ ساعت گذشته پای میز مذاکره با مدیران استقلال نشست.طرفین در روزهای گذشته مذاکرات فشرده ای با یکدیگر داشتند و در نهایت این مرد پرتغالی با استقلال به توافق رسید و به این پیشنهاد پاسخ مثبت داد تا جانشین فرهاد مجیدی شود.بیشتر بخوانید:بازگشت استقلال به تنظیمات کارخانه!/ شعار معروف در انتظار آجورلو و دوستان؟!قرارداد با استقلال به صورت دو ساله و مشروط است، این بدان معنا است که طرفین پس از پایان سال اول در صورت رضایت می توانند ادامه همکاری دهند. قرار است ساپینتو دو دستار پرتغالی با خود به ایران بیاورد و باشگاه استقلال نیز یک پیشکسوت را به کادرفنی استقلال اضافه کند.بیژن طاهری در فصل آینده نیز به احتمال زیاد در نقش سرپرست به فعالیت خود در استقلال ادامه خواهد داد. درباره حضور بهزاد نوشادی، بهزاد غلامپور ظرف روزهای آینده تصمیم گیری خواهد شد.رقم قرارداد ساپینتو با دو دستیار خارجی رقم معقولی است و حتی گفته می شود از برخی مربیان لیگ برتری کمتر است.مدیران باشگاه استقلال برای تنظیم قرارداد با ساپینتو تمامی جوانب کار را در نظر گرفته اند، این بدان معناست که اتفاقات تلخی که برای استراماچونی رخ داد تکرار نشود. آنها قرارداد را طوری تنظیم کرده اند که این مربی نتواند هر طور که خواست قرارداد را فسخ کرده و به راحتی جدا و بابت چند ماه کار کردن میلیاردها توامان پول بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قرارداد محکم استقلال با ساپینتو از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×