روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال برای افتخار می‌جنگد و می‌خواهیم قهرمانی را تکرار کنیم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال برای افتخار می‌جنگد و می‌خواهیم قهرمانی را تکرار کنیم

سرمربی پرتغالی استقلال گفت: باید در کنار هم متحد باشیم و برای رسیدن به یک هدف بزرگ تلاش کنیم.

به گزارش مشرق، ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال با اظهار خوشحالی از توافق با این باشگاه و پذیرش هدایت تیم، اظهار داشت: این باعث افتخار و خوشحالی من است که به عنوان سرمربی تیم استقلال کار خودم را آغاز می کنم. می دانم به بزرگ ترین باشگاه ایران و یکی از باشگاه های بزرگ جهان پیوسته ام که هواداران فوق العاده ای دارد. مربیگری در چنین تیم هایی را دوست دارم چرا که برای رسیدن به افتخارات و قهرمانی ها می جنگد. این تیم سال گذشته قهرمان شده و می خواهیم این قهرمانی را تکرار کنیم.وی افزود: می دانم که این رقابت بسیار فشرده و دشوار خواهد بود. رقبایی داریم که آن ها هم برای قهرمانی و موفقیت مبارزه می کنند و باید به سختی کار کنیم. باور دارم که می توانیم دوباره قهرمان شویم اما این موفقیت به تنهایی حاصل نخواهد شد. باید در کنار هم متحد باشیم و برای رسیدن به یک هدف بزرگ تلاش کنیم. باید باور داشته باشیم که دوباره می توانیم این افتخار را تکرار کنیم.مربی پرتغالی درمورد قبول سرمربیگری تیم استقلال، بیان کرد: پس از دریافت این پیشنهاد بررسی کاملی روی تیم داشتیم به همراه دستیارانم تعدادی از بازی ها را تماشا کردیم و به شناخت خوبی دست یافتیم. می دانیم که باید به سختی کار کنیم، روز به روز بهتر و قدرتمندتر باشیم تا در چالش پیش روی به موفقیت برسیم. وی تصریح کرد: من در زمان بازی کردن فوتبال بسیار پرتلاش و سخت کوش بودم و حالا در جایگاه یک مربی هم با تمام وجودم برای موفقیت تلاش می کنم. با امید و علاقه بسیار زیاد مشتاق هستیم که کار خودمان را هرچه زودتر آغاز کنیم و به اهدافی که در نظر داریم دست یابیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال برای افتخار می‌جنگد و می‌خواهیم قهرمانی را تکرار کنیم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×