روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "معطلی سرمربی جدید استقلال در فرودگاه امام/ عذرخواهی ساپینتو از خبرنگاران +فیلم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

معطلی سرمربی جدید استقلال در فرودگاه امام/ عذرخواهی ساپینتو از خبرنگاران +فیلم

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال بعد از ورود به ایران ساعاتی در فرودگاه معطل شد.

به گزارش مشرق، ریکاردو ساپینتو، سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال شب گذشته با یکی از همراهان پرتغالی اش به ایران آمد. این در شرایطی است که طبق برنامه ابتدایی قرار بود این مربی حدود ساعت ۱۷ روز گذشته وارد کشورمان شود که در نهایت پرواز وی ساعت ۲۳:۳۵ در فرودگاه امام خمینی(ره) وارد تهران شد.سرمربی جدید آبی پوشان پس از ورود به CIP فرودگاه برای رفع مسائل مربوط به ویزای خود ساعاتی در سالن ماند و در زمان خروج هم راضی به گفت وگو با خبرنگاران نشد و فقط از آنها خواست مراقب خود باشند و زیاد به او نزدیک نشوند، زیرا قرار است امروز با آنها صحبت کند.بیشتر بخوانید:در زمان خروج ساپینتو و همراهش از سالن CIP فرودگاه اجلال نصیری، مدیر اجرایی باشگاه استقلال نیز در محل حضور داشت.از طرفی نکته عجیب این است که با وجود معطلی چندین ساعته خبرنگاران حاضر در فرودگاه امام خمینی (ره) و در شرایطی که آنها راضی شده بودند برای ورود به سالن CIP هزینه پرداخت کنند، در نهایت مسئولان این جایگاه اعلام کردند حراست فرودگاه مجوزی برای این اقدام دریافت نکرده است.این در شرایطی است که برخی از اعضای کانون هواداران استقلال بدون مشکل پس از پرداخت هزینه توانستند وارد این سالن شوند؛ البته ظاهراً هماهنگی های لازم برای ورود خبرنگاران به این جایگاه از طرف باشگاه استقلال نیز به عمل نیامده بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " معطلی سرمربی جدید استقلال در فرودگاه امام/ عذرخواهی ساپینتو از خبرنگاران +فیلم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×