روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "دلیل انتخاب مجیدی توسط اتحاد کلباء" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دلیل انتخاب مجیدی توسط اتحاد کلباء

عضو کمیته فنی باشگاه اتحاد کلباء تاکید کرد که فرهاد مجیدی از بین ۴ گزینه خارجی هدایت تیم انتخاب شده است.

به گزارش مشرق و به نقل از البیان، فرهاد مجیدی بعد از قهرمان کردن استقلال در لیگ ایران از این تیم جدا شد تا هدایت اتحاد کلباء را برعهده بگیرد.عیسی بوصیم، عضو کمیته فنی باشگاه اتحاد کلباء امارات از دلیل انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی این تیم سخن به میان آورد.او گفت: ما چهار گزینه برای هدایت تیم در نظر داشتیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که گزینه ایرانی یعنی فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کنیم.وی ادامه داد: مجیدی به چند دلیل انتخاب شد از جمله اینکه او تجربه لازم را در لیگ امارات داشت و باتوجه به حضور در تیم های مثل الوصل، الاهلی و العین به خوبی با فضای فوتبال در امارات آشنا بود و اینکه توانست در فصل قبل استقلال را بدون شکست قهرمانان لیگ ایران کند.عضو کمیته فنی اتحاد کلباء تاکید کرد که بازیکنان جدید با نظر فرهاد مجیدی انتخاب خواهند شد.اتحاد کلباء در فصل قبل لیگ امارات در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفت.قرار است که این تیم اردوی آمادگی را در اتریش برگزار کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دلیل انتخاب مجیدی توسط اتحاد کلباء از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×