روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "گشت و گذار مهاجم تیم ملی سوژه شد +عکس" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گشت و گذار مهاجم تیم ملی سوژه شد +عکس

رسانه انگلیسی گشت و گذار مهاجم سابق استقلال با سرمربی و مدیرعامل هال سیتی را سوژه خود قرار داد.

به گزارش مشرق، اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان بعد از درخشش در ترکیب هال سیتی قراردادش را دائمی کرد و از فنرباغچه ترکیه برای همیشه جدا شد.صیادمنش این روزها در اردوی پیش از فصل هال سیتی حضور دارد و در آخرین بازی دوستانه هال سیتی مقابل لستر سیتی قرار گرفت و با نتیجه سنگین ۴ بر صفر شکست خورد.در همین رابطه سایت «هال سیتی نیوز» انگلیس گشت زنی اللهیار صیادمنش در فروشگاه های باشگاه را سوژه خود قرار داد و با انتشار تصویری از ستاره ایرانی نوشت: اوزان توفان(بازیکن)، اللهیار صیاد منش(بازیکن)، شوتا آرولادزه(سرمربی هال سیتی) و آکون ایلیکلی (مدیرعامل باشگاه) دیروز به صورت علنی در فروشگاه هال سیتی قدم می زدند!صیادمنش در سال ۲۰۱۹ از استقلال راهی فنرباغچه شد ولی نتوانست در تیم بزرگ ترکیه جایگاهی داشته باشد. اما این بازیکن ایرانی با درخشش به همراه تیم زوریا اوکراین به تیم ملی دعوت شد و با درخشش های ادامه دارش به هال سیتی انگلیس رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گشت و گذار مهاجم تیم ملی سوژه شد +عکس از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×