روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "شکار جدید ساپینتو برای استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شکار جدید ساپینتو برای استقلال

رسانه بلژیکی به خرید جدید ساپینتو برای استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، کاوه رضایی مهاجم اود-هورلی لوون بلژیک روز گذشته به عنوان یکی از خریدهای استقلال رونمایی و به اردوی آبی پوشان پایتخت در ترکیه ملحق شد.در همین رابطه سایت «lavenir» بلژیک به خرید جدید ساپنتو واکنش نشان داد و نوشت: کاوه رضایی به ایران برگشت تا زیرنظر ریکاردو سا پینتو در استقلال کار کند.ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی اعلام کرد کاوه رضایی در این فصل برای باشگاه استقلال ایران بازی خواهد کرد.بیشتر بخوانید:ستاره سانتاکلارا آبی پوش می شود؟این یک بازگشت برای مهاجم ملی پوش ۳۰ ساله (۱۷ بازی ملی، ۴ گل) است که پیش از این در سال۲۰۱۶-۲۰۱۷ در این باشگاه تهرانی بازی کرده بود.شارلروا در ژوئیه ۲۰۱۷ رضایی را از استقلال گرفت و به عنوان موفق ترین خرید مطرح شد. آنها سال بعد او را به کلوب بروژ با مبلغ ۵ میلیون یورو منتقل کردند. با این حال، او هرگز در ونیز عملکرد خوبی نداشت و در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ دوباره به شارلروا به صورت قرضی برگشت.تابستان گذشته او با قراردادی یک ساله راهی اود-هورلی لوون شد . رضایی تنها ۱۲ بازی در یک فصل برای این تیم انجام داد و یک پاس گل داد. به همین خاطر با اتمام قراردادش از این تیم جدا شد و به عنوان بازیکن آزاد به استقلال برگشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شکار جدید ساپینتو برای استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×