روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ برتر را در ترکیه برگزار کنید!" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیگ برتر را در ترکیه برگزار کنید!

با وجود شرایط آب وهوایی مناسب در ایران، نبود زیرساخت ها و کمپ های مناسب باعث شده تیم های ایرانی کشورهای خارجی را برای برگزاری اردو انتخاب کنند.

به گزارش مشرق، در روزهای اخیر که تیم های لیگ برتری خود را برای شروع لیگ بیست ودوم آماده می کنند، تعدادی از باشگاه ها از جمله سپاهان، فولاد، استقلال و تراکتور عازم ترکیه شدند. برخی تیم های دیگر نظیر گل گهر، نساجی و هوادار هم برگزاری اردویی در ترکیه را در برنامه خود دارند و پرسپولیس نیز می خواست به ترکیه برود که به دلیل پیدا نکردن پرواز کنسل شد.برگزاری اردو تیم های لیگ برتری درترکیه موضوع جدیدی نیست چراکه هرساله پیش از شروع فصل، تیم های لیگ برتری با استفاده از کمپ های خارجی سعی دارند برنامه آماده سازی خوبی برای خود محیا کنند اما امسال آنقدر تعداد تیم های ایرانی در ترکیه زیاد شده که حتی سازمان لیگ می تواند لیگی در ترکیه میان آن ها برگزار کند.یکی از دلایلی که باشگاه های ایرانی هر ساله عازم ترکیه و یا برخی کشورهای دیگر می شوند تا اردوی پیش فصل را برگزار کنند، کمپ های تمرینی با امکانات مناسب در این کشورها است اما نکته حائز اهمیت این است که همین سفرها باعث خروج ارز از کشور می شود.بیشتر بخوانید:تمرین در ترکیه از اردوی داخلی ارزانتر استایران به کشوری چهار فصل معروف است و درحالی که یک نقطه از این دیار روزهای گرمی را سپری می کند، نقطه دیگری آب و هوای مطبوعی را در خود می بیند و یا اگر در سرمای زمستان، شهری یخبندان باشد، مناطق جنوبی ایران آب وهوایی بهاری دارد. همین خصوصیت جذاب شاید مهم ترین دلیل برای ایران باشد که به سمتی کند تا با تامین زیرساخت های مناسب ، مقصد تیم های ورزشی برای برگزاری اردو در تمام فصول سال باشد.در شرایطی که این روزها به واسطه برگزاری جام جهانی در قطر ایران آمادگی خود را برای کمک به برگزاری این رویداد مهم اعلام کرده، نبود زیرساخت های مناسب از جمله کمپ های تمرینی در ایران باعث شده کسی انتظار نداشته باشد تا تیم های حاضر جام جهانی، برنامه های آماده سازی خود را در ایران پیگیری کنند. شاید اگر در سال های اخیر مسئولان ورزش ایران فکری به حال ساخت کمپ های تمرینی کرده بودند، امروز نه تنها تیم های لیگ برتری عازم کشورهای دیگر نمی شدند، می توانسیتم میزبان خوبی هم برای تیم های ملی جهان پیش از جام جهانی باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیگ برتر را در ترکیه برگزار کنید! از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×