روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "مشکل جدید سیاوش یزدانی - مشرق نیوز" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مشکل جدید سیاوش یزدانی - مشرق نیوز

حفظ سیاوش یزدانی احتمالا یکی از اهداف مهم استقلال برای فصل پیش رو خواهد بود.

به گزارش مشرق، سیاوش یزدانی مدافع استقلال که فصل گذشته بخاطر خدمت نظام وظیفه از باشگاه استقلال به ملوان بندر انزلی منتقل شد با قبولی در دانشگاه در مسیر بازگشت به استقلال قرار گرفته و مشکل سربازی مدافع آبی ها حل شده اما ظاهرا استقلال برای بازی دادن به مدافعی که تمایل زیادی به حفظ او دارد با یک مشکل تازه روبرو است.با توجه به وضعیت دانشگاهی سیاوش یزدانی، این بازیکن می تواند معافیت تحصیلی بگیرد و به جای ملوان، برای استقلال بازی کند اما مشکل جدید این است که تنها شش ماه از مدت قرارداد سیاوش یزدانی با باشگاه استقلال باقی مانده و سازمان لیگ نیز طبق قوانین، برای بازیکنی که کمتر از یک سال با باشگاه خود قرارداد داشته باشد، در ابتدای فصل کارت بازی صادر نمی کند.مدیران استقلال طی چند روز گذشته در سازمان لیگ پیگیر این موضوع بودند تا شاید راه حلی برای این مشکل پیدا کنند اما به نظر می رسد تنها راه حل برای آنها تمدید قرارداد سیاوش یزدانی باشد. هنوز مشخص نیست بعد از دلخوری هایی که بر سر ماجرای اعزام به خدمت که منجر به از دست دادن تیم ملی شد برای سیاوش یزدانی به وجود آمده، این مدافع حاضر می شود قراردادش را با استقلال تمدید کند یا نه؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مشکل جدید سیاوش یزدانی - مشرق نیوز از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×