روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "رونمایی از مانع بزرگ پیش‌روی استراماچونی" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رونمایی از مانع بزرگ پیش‌روی استراماچونی

سرمربی سابق استقلال جزو کاندیداهای باشانس زیاد برای قهرمانی در لیگ ستارگان قطر قرار گرفت.

به گزارش مشرق، آندره آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال این روزها در دوحه در حال آماده سازی تیم الغرافه است تا در فصل جدید لیگ ستارگان برای رقابت آماده شود.در همین رابطه نشریه «الرایه» قطر در گزارشی مربی های لیگ ستارگان در این فصل به دنبال اولین قهرمانی خود در این لیگ هستند.این نشریه قطری نام ۵ مربی را کاندیدای قهرمانی در فصل جدید لیگ ستارگان دانست و استراماچونی جزو کاندیداهای با شانس زیاد برای قهرمانی قرار گرفت.البته در میان کاندیداها نام هرنان کرسپو ستاره سابق تیم ملی آرژانتین و اینتر به همراه الدحیل دیده می شود که مانع اصلی پیش روی استراماچونی برای قهرمانی در لیگ ستارگان است.استراماچونی در فصل گذشته سعید عزت اللهی هافبک ملی پوش کشورمان و شیخ دیاباته ستاره سابق استقلال را در اختیار داشت ولی در تابستان این دو بازیکن را در لیست مازاد گذاشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رونمایی از مانع بزرگ پیش‌روی استراماچونی از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×