روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "محبی نه؛ ساپینتو جایگزین حسین‌زاده را پیدا کرد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محبی نه؛ ساپینتو جایگزین حسین‌زاده را پیدا کرد

هافبک جوان آبی ها در ترکیه درخشش خوبی در تمرینات و بازی های تدارکاتی استقلال داشته است.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال تهران که در نخستین بازی دوستانه خود در اردوی ترکیه مقابل تیم گنچلربیر به تساوی بدون گل رسیده بود، در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی ترکیه موفق شد تا تیم فاتح کاراگومروک که هدایتش برعهده آندره پیرلو ایتالیایی است را با دو گل شکست دهد. کلیه بازیکنان تیم فوتبال استقلال در این بازی به تناوب وارد زمین شدند اما عارف غلامی و کاوه رضایی با نظر ساپینتو به صورت اختصاصی با بدنساز استقلال کار کردند و در این بازی به میدان نرفتند.نکته جالب بازی گلزن آن بود. امیرعلی صادقی، هافبک جوان آبی ها هر دو گل استقلال را در این دیدار به ثمر رساند تا خود را به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار به سرمربی پرتغالی استقلال معرفی کند و البته آبی ها را هم امیدوار کند که صاحب یک هافبک جوان تاثیرگذار شده اند که شاید بتواند جای خالی امیرحسین حسین زاده را هم پر کند.بیشتر بخوانید:فصل گذشته که مهدی قایدی از استقلال رفت حسین زاده در تمرینات و اردوها خوش درخشید و نوید یک پدیده جدید را داد و همان اتفاق هم رخ داد و توانست مثل قایدی تبدیل به ستاره تاثیرگذاری شود و حالا باید دید این اتفاق درباره صادقی هم رخ خواهد داد یا خیر. بخصوص اینکه آبی ها هنوز موفق به جذب جانشین مناسب برای حسین زاده نشده اند و انتقال محمد محبی از سانتاکلارا به این تیم هم فعلا نهایی نشده است. حسین زاده بعد از تنها یک فصل حضور در استقلال و درخششی که حتی او را به تیم ملی هم رساند، به واسطه بند فسخ در قراردادش توانست این تیم را ترک کرده و راهی شارلروای بلژیک شود و هواداران این تیم نگرانند که غیبت او در فصل پیش رو برای استقلال گران تمام شود.این در حالی است که آبی ها در این پست به دنبال محمد محبی هستند اما صادقی در اردوی ترکیه شاید به نوعی خیال ساپینتو را در پست هافبک هجومی راحت کرده باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محبی نه؛ ساپینتو جایگزین حسین‌زاده را پیدا کرد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×