روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "لغو دیدار استقلال و الوکره با تصمیم ساپینتو" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لغو دیدار استقلال و الوکره با تصمیم ساپینتو

کادرفنی تیم فوتبال استقلال به منظور جلوگیری از خستگی مضاعف بازیکنان این تیم، دیدار دوستانه آبی ها مقابل الوکره قطر را لغو کردند.

به گزارش مشرق، با توجه به مسابقه روز گذشته استقلال مقابل کاراگومروک ترکیه و برای جلوگیری از خستگی مضاعف بازیکنانی که در این مسابقه پر فشار حضور داشتند، تمرینات انفرادی بازیکنانی مثل عارف غلامی و کاوه رضایی و تنها یک جلسه تمرین حسین مرادمند با تیم، کادر فنی استقلال ترجیح داد آبی پوشان مقابل حریف قطری خود به میدان نروند.این تصمیم به اطلاع تیم الوکره هم رسیده و بازیکنان استقلال عصر امروز به جای بازی دوستانه، یک جلسه تمرین خواهند داشت.امید ابراهیمی، بازیکن ملی پوش و کهنه کار الوکره که سابقه بازی در استقلال را در کارنامه دارد، این فرصت را داشت تا مقابل تیم اسبق خود به میدان برود که این اتفاق رخ نداد.استقلال تا به اینجا با هدایت ریکاردو ساپینتو ۲ بازی دوستانه انجام داده که ماحصل آن یک تساوی و یک برد بوده است.تیم فوتبال استقلال خود را برای حضور بیست و دومین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران که از ۲۱ مردادماه آغاز می شود، آماده می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لغو دیدار استقلال و الوکره با تصمیم ساپینتو از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×