روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "میراث مجیدی و پین به ساپینتو رسید" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

میراث مجیدی و پین به ساپینتو رسید

یکی از ویژگی های مثبتی که استقلال در بازی های تدارکاتی اش در ترکیه نشان داد، ثب دو کلین شیت در دو بازی بود که این موضوع نشان می دهد استقلال همچنان ساختار دفاعی قدرتمندش را حفظ کرده است.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال دومین دیدار تدارکاتی اش را هم در ترکیه پشت سر گذاشت و شاگردان ساپینتو در این دیدار توانستند با دبل هافبک جوان خود یعنی امیرعلی صادقی حریف خود را شکست دهند. این اولین پیروزی ساپینتو با آبی پوشان بود که در دومین دیدار تدارکاتی به دست آمد.استقلالی ها که اولین دیدار تدارکاتی را با تساوی بدون گل به پایان رسانده بودند تا شروع کارشان با ساپینتو بدون گل خوردن همراه باشد، در دومین دیدار تدارکاتی هم گلی دریافت نکردند.با اینکه نتایج دیدارهای تدارکاتی را نباید ملاکی برای ارزش گذاری تیم ها قرار داد، اما دو کلین شیت در دو بازی ابتدایی تیمی که فصل قبل را هم با بهترین آمارهای دفاعی به پایان رساند نشان از تداوم استحکام در ساختار دفاعی است.بیشتر بخوانید:آبی پوشان که فصل گذشته را در حالی با قهرمانی به پایان رساندند که تنها ۱۰ بار در طول فصل دروازه شان باز شد تا خالق رکوردی جالب توجه باشند، موفق به حفظ و ساختار خط دفاعی خود برای فصل پیش رو شدند و ادامه حضور دروازه بان و مدافعان فصل گذشته در این تیم باعث شد تا ساپینتو کار دشواری برای ایجاد هماهنگی در خط دفاعی و آماده سازی ساختار جدید نداشته باشد.ساختار دفاعی مستحکم استقلال را می توان میراثی دانست که از مجیدی و پین به ساپینتو رسیده و حالا این مربی پرتغالی می تواند با تکیه بر دفاع خوش ساختار و مستحکم استقلال بیشتر روی مسائل تهاجمی فکر کند. به خصوص حالا که او جمعی از بهترین مهاجمان فوتبال ایران را هم در اختیار دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " میراث مجیدی و پین به ساپینتو رسید از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×