روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "حریفان استقلال و پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر؛ دوئل پرتغالی‌ها در افتتاحیه!" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حریفان استقلال و پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر؛ دوئل پرتغالی‌ها در افتتاحیه!

استقلال و پرسپولیس باید در هفته اول لیگ بیست و دوم به مصاف تیم های سپاهان و ذوب آهن بروند.

به گزارش مشرق، مراسم قرعه کشی بیست و دومین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با حضور مسئولان ۱۶ باشگاه حاضر در این دوره و همچنین مسئولان سازمان لیگ و اصحاب رسانه به انجام رسید که برنامه هفته نخست سرخابی های پایتخت به شرح زیر است:استقلال باید در هفته اول در دیداری جذاب به مصاف سپاهان اصفهان برود. این مسابقه در ورزشگاه آزادی به انجام خواهد رسید تا یک شروع جذاب در انتظار لیگ بیست و دوم باشد. تقابلی بین ساپینتو و مورایسِ پرتغالی که می تواند آبستن حوادث زیادی باشد.پرسپولیس هم باید در ورزشگاه فولادشهر مقابل ذوب آهن پیکار داشته باشد. تقابل بین یحیی گل محمدی و مهدی تارتار هم می تواند جالب توجه باشد.گفتنی است این دوره از مسابقات از تاریخ ۲۱ مردادماه آغاز می شود. استقلال در لیگ بیست و یکم عنوان قهرمانی را به دست آورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حریفان استقلال و پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر؛ دوئل پرتغالی‌ها در افتتاحیه! از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×