روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "طاهری: تیمی که ۳ هفته به پایان لیگ قهرمان می‌شود نیازی به نقل‌وانتقالات ندارد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

طاهری: تیمی که ۳ هفته به پایان لیگ قهرمان می‌شود نیازی به نقل‌وانتقالات ندارد

سرپرست تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد، این باشگاه موفق به جذب مهاجم ایرانی تیم فوتبال سانتاکلارا شود.

به گزارش مشرق، بیژن طاهری پیش از شروع مراسم قرعه کشی بیست ودومین دوره لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: دو بازی تدارکاتی در اردوی ترکیه انجام داده ایم و اگر ریکاردو ساپینتو بازی تدارکاتی دیگر بخواهد، ترتیب برگزاری آن را هم می دهیم.وی در واکنش به اینکه گفته می شود ساپینتو مربی سخت گیری است، تصریح کرد: اگر در مربیگری سخت گیر نباشید، کار پیش نمی رود. او در تیم بزرگی مثل استقلال مربیگری می کند و امیدوارم روزهای خوبی را کنار هم داشته باشیم و نتایج درخشانی را رقم بزنیم.سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه با عملکرد برخی تیم ها در نقل وانتقالات، لیگ سختی در انتظار آبی پوشان خواهد بود، گفت: لیگ آینده بسیار سخت است. البته لیگ هر سال لیگ سخت و دشوار است و بازی آسانی نداشته ایم. با این حال امسال هم استقلال مدعی قهرمانی است.«هواداران استقلال اعتقاد دارند پرسپولیس بهتر از آبی پوشان یارگیری کرده است.»، طاهری در واکنش به طرح این موضوع هم خاطر نشان کرد: تیمی که سه هفته قبل از مسابقات لیگ قهرمان شده است و می توانست شش هفته زودتر قهرمان شود نیاز به نقل وانتقالات ندارد. در پست هایی که بازیکن می خواستیم، گرفته ایم و آماده هستیم.وی در مورد تمرینات سخت ساپینتو برای بازیکنان استقلال هم یادآور شد: تمرینات در فصل بدنسازی باید سنگین باشد.سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به آخرین وضعیت جذب محمد محبی نیز به خبرنگاران گفت: مدیران باشگاه محبی در پرتغال عوض شده اند و مذاکرات از سر گرفته شده است. نتیجه مذاکرات را نمی دانیم، اما امیدوارم او را جذب کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " طاهری: تیمی که ۳ هفته به پایان لیگ قهرمان می‌شود نیازی به نقل‌وانتقالات ندارد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×