روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "درودگر: با باشگاه استقلال مشکلی نداریم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درودگر: با باشگاه استقلال مشکلی نداریم

مدیر بازاریابی سازمان لیگ اعلام کرد مشکلی بابت اجرای تبلیغات محیطی با باشگاه استقلال وجود ندارد.

به گزارش مشرق، صادق درودگر درباره قرعه کشی لیگ برتر اظهار داشت: در سال جاری هم اردوی تیم ملی و هم مسابقات جام جهانی را در پیش داریم و برای همین باید برنامه ریزی لیگ فشرده و دقیق انجام شود. باید با هماهنگی باشگاه ها و سازمان لیگ و دیگر ارگان هایی که در برگزاری مسابقات نقش دارند، بازی ها را منظم برگزار کنیم.وی درباره بحث تبلیغات محیطی باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: مذاکراتی با باشگاه استقلال داشتیم. ما مشکلی با این باشگاه نداریم و مشکل مان با کارگزار این باشگاه است. ما نماینده باشگاه ها هستیم و باید به آنها پاسخگو باشیم. طبق تعهدی که داریم مذاکرات مان را ادامه می دهیم. بعد از جلسه با آقای آجورلو نتیجه را به هواداران اعلام می کنیم.درودگر تصریح کرد: در جلسه با مدیران بنا شد که تسویه حساب کامل سال گذشته با استقلال صورت بگیرد و برای فصل گذشته نیز تبلیغات محیطی را مانند سال گذشته با این باشگاه انجام دهیم.مسئول بازاریابی سازمان لیگ درباره درگیری اش با آجورلو در جلسه اخیر تبلیغات محیطی گفت: آقای آجورلو بزرگ ما و یکی از مدیرانی است که ۲۰ سال با او کار کردم. ممکن است در مسائلی اختلاف نظر داشته باشیم. ممکن است گوشت همدیگر را بخوریم، ولی استخوان هم را دور نمی ریزیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درودگر: با باشگاه استقلال مشکلی نداریم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×