روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "کاش دربی هفته هفتم بود!/ قرعه استقلال سخت است" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاش دربی هفته هفتم بود!/ قرعه استقلال سخت است

پیشکسوت استقلال گفت: قرعه استقلال تنها در صورتی می تواند برای این تیم خوب باشد که بتواند در هفته های اول و دوم نتیجه بگیرد در غیر این صورت قرعه سختی برای استقلال رقم خورده است.

به گزارش مشرق، صادق ورمزیار بازیکن و کاپیتان اسبق استقلال درباره قرعه کشی لیگ برتر بیست و دوم برای شاگردان ریکاردو ساپینتو اظهاراتی را مطرح کرد.به نظر شما قرعه استقلال که در ابتدا به تیم های لیگ یکی خورده است آسان است؟این که ما تصور کنیم چون استقلال در ابتدای راه با تیم های لیگ یکی بازی می کند پس کارش آسان است یک اشتباه محض است. شروع لیگ برای ما خیلی مهم است و به خصوص بازی اول مان در تهران با سپاهان.چطور؟سپاهان همواره برای استقلال تیمی قابل احترام، قدرتمند و حریفی جدی محسوب می شده است. این تیم با تغییرات کلی در کادر فنی و جذب بازیکنان خوبی که داشته قطعاً می خواهد شروع موفقی در لیگ برتر داشته باشد. به همین خاطر بازی اول برای استقلال در تهران مقابل سپاهان خیلی تعیین کننده است.بیشتر در این باره توضیح می دهید؟اگر استقلال بازی را ببرد با روحیه بیشتری به انزلی خواهد رفت اما اگر در این بازی نتیجه نگیرد آن وقت با روحیه پایین تری به انزلی میرود.بازی در انزلی را چطور پیش بینی می کنید؟تیم انزلی همیشه تیم سرسخت و به نوعی چغر محسوب می شود. ضمن اینکه آنها پس از سال ها به لیگ برتر برگشته اند و تماشاگران شان می خواهند در اولین بازی خانگی شان برای ملوان سنگ تمام بگذارند. به همین خاطر زمین بازی دوم، قطعاً برای استقلال تعیین کننده است. هم شرایط چمن و هم شرایط سکوهایش. چون ملوانی ها به بازی در زمین خودشان آشنایی دارند و استقلال ندارد. ضمن اینکه من تعدادی از بازی های این تیم در لیگ یک فصل گذشته را هم دیدم و حریفی قابل احترام است. بعد از آن هم مس کرمان حساسیت خودش را پیدا می کند. به طور کلی اگر استقلال بتواند بازی های اولش را ببرد و از سه یا چهار هفته اول نتیجه بگیرد آن وقت استرس کمتری خواهد داشت و پس از آن به ترتیب با حریفانش مصاف خواهد داد.به نظر شما برگزاری دربی در هفته دوازدهم چطور است؟فکر می کنم یک مقدار برای دربی دیر است. البته قرعه کشی در این باره خیلی تعیین کننده است ولی تقریبا تیم ها وقتی به پایان نیم فصل می رسند آن قدرت و طراوت هفته های میانی را ندارند. گرچه دربی همیشه خاصیت، طراوت و زیبایی خودش را دارد اما کاش دربی هفته هفتم و هشتم برگزار می شد.به طور کلی قرعه استقلال در فصل جدید را چطور ارزیابی میکنید؟به نظرم برای استقلال خیلی خطرناک است. به این خاطر که اگر مسابقات هفته های اول را با موفقیت پشت سر نگذارد ممکن است نتایج رقم خورده استقلال را به حاشیه ببرند و گرفتارش کنند ولی اگر برنده شود آن وقت می تواند تا هفته های هفتم و هشتم جایش را در بالای جدول تثبیت کند و نتیجه لازم را بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاش دربی هفته هفتم بود!/ قرعه استقلال سخت است از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×