روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "با توجه به ماجرای ویلموتس تاج نباید می‌آمد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

با توجه به ماجرای ویلموتس تاج نباید می‌آمد

پیشکسوت فوتبال ایران تأکید کرد، مهدی تاج با توجه به اینکه به علت بیماری قلبی از سمت ریاست فدراسیون استعفا کرده است نباید دوباره برای تصدی این سمت اقدام می کرد.

به گزارش مشرق، منصور رشیدی درباره ابقای دراگان اسکوچیچ در سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: برای جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه گفتند دستور از بالا آمده بود که مربی ایرانی روی نیمکت تیم ملی بنشیند و حالا دوباره در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر این شایعات مطرح شده است. متأسفانه مدیریتی در فوتبال ما وجود ندارد. دراگان اسکوچیچ نتایج بدی نگرفت، اما بیشتر کارشناسان گفتند در حد تیم ملی نیست و کارنامه ای نداشته است. حرف من این است که اگر می خواستند دست به تغییری بزنند، زودتر باید این کار را انجام می دادند.وی افزود: نزدیک جام جهانی هستیم و تغییر سرمربی نمی تواند تصمیم درستی باشد. ما در گروهی قرار گرفته ایم که اعتقاد دارم این شانس را داریم تا برای اولین بار از گروه مان صعود کنیم. هر چند با وضعیتی که فدراسیون فوتبال دارد، نباید به این موضوع فکر کرد. با این شرایط مانده ایم چه چیزی بگوییم.بیشتر بخوانید:پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به ثبت نام چهره هایی مثل مهدی تاج برای ریاست فدراسیون فوتبال گفت: تاج چند سالی رئیس این فدراسیون بود و ماجرای قرارداد مارک ویلموتس در زمان او اتفاق افتاد. او نباید با آن قرارداد و ماجراهایی که برای ویلموتس پیش آمد برای انتخابات فدراسیون ثبت نام می کرد. هنوز این پرونده بسته نشده است و مشخص نیست چه آرایی صادر می شود. تاج گفته بود بیماری قلبی دارد و از فدراسیون رفت. او کار خوبی کرد، اما الان چطور قلبش خوب شده و تصمیم به بازگشت گرفته است؟ از زمانی که خودم مشکل قلبی پیدا کرده ام ۱۰ سال است که دیگر نمی توانم کار کنم. هر کسی مشکل قلبی داشته و آنژیو کرده باشد، دیگر نمی تواند مثل سابق کار کند.رشیدی در ادامه درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: روی افکار ساپینتو شناختی ندارم و فقط می دانم در چند تیم اروپایی به خصوص تیم های کشورش مربیگری کرده است. امیدوارم سیستم خوبی را پیاده کند و استقلال دوباره قهرمان شود. فراموش نکنیم فرهاد مجیدی بازیکنان جوانی را آورد که تصور می کردیم سال ها طول می کشد تا آنها با استقلال هماهنگ شوند، اما خیلی زود جا افتاده و با استقلال قهرمان شدند.وی راجع به جدایی امیرحسین حسین زاده از استقلال برای پیوستن به شارلوای بلژیک گفت: بازیکنی که یک سال از زمان حضورش در استقلال گذشته و خیلی زود روی زبان ها افتاده است، نباید به فکر رفتن باشد. اگر او می ماند، شاید تیم های بهتری سراغ او می آمدند. تیمی مثل شارلوا در رده سوم تیم های اروپایی است و خیلی نمی تواند سکوی پرتابی برای رسیدن به تیم های مطرح باشد. کدام بازیکن در لیگ بلژیک موفق بوده که حسین زاده موفق باشد؟ خیلی از بازیکنان ایرانی به بلژیک رفتند و برگشتند. لیگ بلژیک مثل امارات و قطر می ماند و بازیکنان نمی توانند خیلی درخشش خاصی داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " با توجه به ماجرای ویلموتس تاج نباید می‌آمد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×