روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تقابل هفته اول با استقلال، بازهم سپاهان را قهرمان می‌کند؟!" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تقابل هفته اول با استقلال، بازهم سپاهان را قهرمان می‌کند؟!

تقابل استقلال و سپاهان در هفته نخست مسئله تازه ای نیست. دو تیمی که همواره مدعی هستند، پیش از این در دو دوره از رقابت های لیگ برتر در همان گام اول با یکدیگر روبه رو شده اند که نتایج جالبی داشته است.

به گزارش مشرق، نخستین بار دو تیم در لیگ نهم در هفته اول با یکدیگر روبه رو شدند. این مسابقه در اولین فصلی برگزار شد که امیر قلعه نویی از استقلال جدا و راهی سپاهان شد و صمد مرفاوی نیز روی نیمکت آبی ها نشسته بود. در آن بازی که در استادیوم آزادی برگزار شد، استقلال با تک گل امید روانخواه به برتری رسید. دومین مرتبه نیز این دو تیم در لیگ سیزدهم در گام اول به مصاف هم رفتند. این بازی در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد که ابتدا فابیو جانواریو برای سپاهان گلزنی کرد و در دقایق پایانی بازی آرش برهانی کار را به تساوی کشاند.نکته جالب درباره این دو تقابل این است هر چند که سپاهان در هفته های نخست موفق به شکست استقلال نشد ولی در انتهای فصل عنوان قهرمانی را به دست آورد و جام را بالای سر برد. حالا استقلال و سپاهان یک بار دیگر در هفته نخست باید با هم روبه رو شوند. باید دید در یکی از دشوارترین لیگ های برتر که این دو تیم به همراه پرسپولیس و فولاد مهره های موثری را در اختیار دارند، نهایتا جام به چه تیمی خواهد رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تقابل هفته اول با استقلال، بازهم سپاهان را قهرمان می‌کند؟! از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×