روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تفاوت استقلالِ ساپینتو با تیم مجیدی" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تفاوت استقلالِ ساپینتو با تیم مجیدی

استقلال برای فصل جدید دیرتر از سایر تیم ها تمرینات خود را آغاز کرد اما ظاهراً تمرینات این تیم برای فصل جدید از همه تیم ها متفاوت تر است.

به گزارش مشرق، حضور یک مربی جدید خارجی که تا امروز رزومه و سابقه کار در قاره آسیا و فوتبال ایران نداشته و با فوتبال ایران غریبه است، نکته اصلی تمرینات پیش فصل استقلال محسوب می شود. ریکاردو ساپینتو مرکز ثقل تمرینات آبی هاست؛ یک مربی با انرژی و روحیه متفاوت که در استقلال یک فضای متفاوت را جاری و ساری کرده. عکس های رسیده از اردوگاه استقلال در ترکیه یک وجه مشترک دارد؛ چهره شاد بازیکنان و خنده هایی که از روی لب محو نمی شود. ساپینتو البته مرکز ثقل عکس هاست که در همه اوقات با جدیت اما با لبخندی روی لب در حال دستور دادن و تمرین دادن به بازیکنانش است.بیشتر بخوانید:ساپینتو در اردوی ترکیه در کنار تمرینات سخت فضای شاد و مفرحی را به وجود آورده تا انرژی بازیکنانش مضاعف شود. اتفاقی که با توجه به روحیه نظم گریز و تا حدودی کم ظرفیت بازیکنان ایرانی می تواند یک شمشیر دو لبه باشد.این ویژگی متفاوت ساپینتو است که در همان گام نخست تفاوت جدی ای را با مربی پیشین در استقلال به وجود آورده. فرهاد مجیدی بشدت در این حوزه یک گارد بسته و منفعل داشت و به هیچ احدالناسی اجازه نزدیک شدن به تیمش را نمی داد. اما ساپینتو کاملاً اوپن و راحت در این قضیه برخورد می کند و این تفاوت در بدنه استقلال کاملاً عیان است. تیم شاد، سرزنده و با طراوتی که عکس ها و خبرهایش فضای فوتبال ایران را تسخیر کرده. این ویژگی قطعاً به استقلال و ساپینتو کمک خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تفاوت استقلالِ ساپینتو با تیم مجیدی از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×