روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "خوب شد استقلال به یک تیم گردن کلفت خورد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خوب شد استقلال به یک تیم گردن کلفت خورد

پیشکسوت استقلال گفت: دیدار استقلال با سپاهان در هفته اول از هر نظر که حساب کنیم بهترین اتفاق برای تیم استقلال می تواند باشد چون تکلیف این تیم را به خودش روشن می کند.

به گزارش مشرق، اکبر کارگرجم، بازیکن قدیمی تیم استقلال درباره قرعه کشی لیگ برتر و دیدار هفته نخست تیم استقلال مقابل سپاهان اظهاراتی را مطرح کرد:نظر شما در رابطه با قرعه کشی لیگ برای تیم استقلال چیست؟به نظرم قرعه کشی استقلال نه آسان است و نه سخت، بلکه همه چیز به خود بازیکنان و کادر فنی این تیم برمی گردد.بیشتر در این باره توضیح می دهید؟طبیعی است که استقلال هر طور وارد مسابقات لیگ شود به همان روش هم ادامه خواهد داد و چه بهتر که استقلال در اولین گام به یک حریف گردن کلفت به نام سپاهان خورد.بیشتر بخوانید:به نظر شما سپاهان جزو تیم های گردن کلفت لیگ است؟سپاهان با این همه قهرمانی در لیگ برتر و سابقه خوبی که در فوتبال ایران دارد همیشه جزو رقبا و حریفان جدی تیم استقلال به شمار رفته و حالا هم به لحاظ ورزشی، خیلی خوبی است که استقلال در هفته اول پنجه در پنجه یک حریف قدر بیندازد. این می تواند مشخص کند مربی پرتغالی در این مدت با قهرمان فصل گذشته چه کرده است. آیا در ترکیه تفریح می کنند یا بازیکنان استقلال را شلاق می زند.نتیجه این بازی را چطور می توان پیش بینی کرد؟نتیجه که در فوتبال قابل پیش بینی نیست اما مسابقه استقلال جلوی سپاهان می تواند نقش تعیین کننده ای در روند مسابقات بعدی اش داشته باشد. استقلال اگر سپاهان را شکست بدهد که امیدوارم این اتفاق بیفتد می تواند پلی برای رسیدن به قهرمانی برای خودش بسازد چون یکی از رقبای اصلی خود برای رسیدن به قهرمانی را از پیش رو بر می دارد اما مساوی یا شکست جلوی سپاهان می تواند سد راه حرکت استقلال شود. چون این بازی در تهران برگزار می شود.بازی در تهران و تساوی در آن چه تفاوتی با بازی در اصفهان دارد؟طبیعی است استقلال به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در خانه خودش پیش چشم هوادارانش به میدان می رود و همه دوست دارند استقلال برنده شود. درست است بازی آسانی نیست ولی به هر حال سه امتیاز خانگی متعلق به میزبان است. سپاهان می آید که نبازد و اصلا نباید فکر بردن به سرش راه پیدا کند. اگر هم استقلال نتواند در این بازی برنده شود ممکن است در هفته های آینده به دردسر بیافتد و همین هفته اول سد راهی برای مسابقات بعدی شود.بازی با تیم های تازه لیگ برتری شده ملوان و مس کرمان در هفته های دوم و سوم چقدر به استقلال کمک می کند؟ این تیم ها اصلاً آسان نیستند. اشتباه نکنید! آنها می آیند تا هر چه در توان دارند را به نمایش بگذارند. درست است تجربه لیگ برتر را ندارند اما نباید انگیزه آنها را دست کم گرفت. هر تیمی جلوی استقلال قرار می گیرد به اندازه کافی انگیزه دارد، چه برسد به ملوان که در خانه خودش میخواهد روبروی استقلال بازی کند. در کل همه چیز به بازی هفته اول بستگی دارد. امیدوارم سرمربی جدید استقلال اهمیت این بازی را درک کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خوب شد استقلال به یک تیم گردن کلفت خورد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×