روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تکلیف ساختار دفاعی استقلال مشخص شد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکلیف ساختار دفاعی استقلال مشخص شد

احتمال اینکه تیم فوتبال استقلال مثل سه فصل گذشته همچنان با استفاده از ۳ دفاع مرکزی به میدان برود زیاد است.

به گزارش مشرق، بررسی های ساپینتو در مدت حضورش در استقلال او را به این نتیجه رساند که به منظور حفظ استحکام دفاعی به ساختار دفاعی تیم قهرمان فصل گذشته دست نزده و با همان آرایش ۳ دفاعه و استفاده از حداکثر نفرات فصل گذشته کارش را دنبال نماید و به جای آن بیشتر تمرکز خود را برای پیشبرد اهداف تهاجمی صرف کند.با اینکه در بدو ورود ساپینتو به تهران احساس می شد ممکن است ساختار دفاعی آبی پوشان از ۳ دفاع مرکزی به ۴ دفاع خطی تغییر کند، اما اردوی ترکیه مشخص کرد اینگونه نیست و ساپینتو هم مثل استراماچونی و مجیدی از ۳ دفاع مرکزی استفاده می کند.بیشتر بخوانید:در سالهای گذشته بازیکنان متعددی در قلب خط دفاعی آبی پوشان بازی کرده اند که از آنها سیلوا، مرادمند، غلامی و چشمی در استقلال باقی مانده و محمد حسینی نیز به جمع آنها اضافه شده اند. ضمن اینکه ساپینتو بازیکنی به اسم ابوالفضل جلالی در اختیار دارد که قادر به حضور در قلب خط دفاعی آبی پوشان هست.آبی پوشان در دیدارهای تدارکاتی شان در ترکیه هم استفاده از همین ۳ دفاع مرکزی را در دستور کار قرار دادند. اما ساپینتو در آرایش خط میانی و حمله اش تغییراتی ایجاد کرد و مشخص شد تا اینجای کار سیستم پایه آبی پوشان ۳-۴-۳ می باشد. یعنی مقابل ۳ دفاع مرکزی آنها از دو هافبک میانی، دو هافبک کناری و ۳ مهاجم استفاده کرده اند.مربی پرتغالی آبی پوشان که سیستم پایه تیمش را ۳-۴-۳ تعریف کرده است، در کنار آن سیستم های جایگزین و تکمیلی دیگری را هم مورد استفاده قرار داده است که مهم ترین آن ۱-۲-۳-۱-۳ و ۲-۵-۳ است که این نشان می دهد تمرکز ساپینتو در ساختار دفاعی روی حضور همزمان ۳ مدافع مرکزی در قلب دفاع است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکلیف ساختار دفاعی استقلال مشخص شد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×