روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تذکر جدی ساپینتو به یک مدیر استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تذکر جدی ساپینتو به یک مدیر استقلال

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال به عوامل مسئول این تیم تذکراتی جدی بابت برگزاری دو دیدار دوستانه این تیم پیش از آغاز لیگ داد.

به گزارش مشرق، از روزی که ساپینتو هدایت استقلال را بر عهده گرفته است تاکید زیادی دارد که اخبار تیمش به بیرون درز پیدا نکند. وی در جریان اردوی استقلال در ترکیه به تیم رسانهای باشگاه اعلام کرد نباید هر خبری بدون هماهنگی وی به بیرن درز پیدا کند و حالا در آستانه دو دیدار دوستانه این تیم پیش از شروع لیگ بیست و دوم وی باز هم خواستار مراقبت های ویژه از نوع بازی و تمرینات تیمش شد.سرمربی پرتغالی که قرار است تیمش را به مصاف داماش و هوادار بفرستد از عوامل بیرونی تیم استقلال تیم خواسته تا به هیچ عنوان افراد متفرقه در جریان بازی های دوستانه حضور پیدا نکنند و هیچگونه فیلمی به جز گروه آنالیز دو تیم از این دیدارها به بیرون درز پیدا نکند.قرار است استقلال در دو دیدار دوستانه در ورزشگاه دستگردی تهران به میدان برود و ورود تماشاگران و نمایندگان رسانه ها به محل برگزاری این دو دیدار ممنوع اعلام شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تذکر جدی ساپینتو به یک مدیر استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×