روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "پایان ماجرای محبی - استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پایان ماجرای محبی - استقلال

پرونده حضور لژیونر فوتبال ایران در استقلال به صفحه آخر رسید.

به گزارش مشرق، به نظر می رسد ماجرای انتقال محمد محبی به استقلال پایان یافته و اگر مشکل خاصی به وجود نیاید، باید این بازیکن را شاگرد ساپینتو دانست.باشگاه استقلال در تازه ترین دور مذاکرات خود با باشگاه سانتاکلارا بر سر انتقال قرضی محبی به توافق نهایی رسیده و قرار است این بازیکن ضمن حضور در تهران و امضای قراردادش، با پیراهن آبی عکس بگیرد.البته در این بین باشگاه استقلال ملزم به پرداخت ۲۵۰ هزار دلار هزینه انتقال است. این باشگاه در حال حاضر منتظر پرداخت ۲۵۰ هزار دلار توسط باشگاه شارلوا بابت انتقال امیرحسین حسن زاده است و در صورتیکه طی روزهای آینده این پول به حساب طرف ایرانی واریز شود، مسئولان استقلال نیز سریعا مبلغ انتقال محبی را به حساب سانتاکلارا پرداخت می کنند.بیشتر بخوانید:وقتی گزینه اول یحیی استقلالی می شودبا اینحال باشگاه استقلال نگرانی بابت این مساله ندارد و حتی اگر واریز پول توسط شارلوا به تاخیر بیفتد، مبلغ انتقال محبی به سانتاکلارا پرداخت خواهد شد.قرارداد محبی با استقلال یک سال به صورت قرضی خواهد بود اما مدیران باشگاه قصد دارند زمینه ادامه همکاری با این بازیکن را برای فصل آینده نیز فراهم کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پایان ماجرای محبی - استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×