روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت سه بازیکن به تمرین استقلال +عکس" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت سه بازیکن به تمرین استقلال +عکس

سه بازیکن ملی پوش استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر شدند.

به گزارش مشرق، بازیکنان تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین پیش از بازی با گل گهر را پشت سر گذاشتند و قرار است با پرواز ساعت ۱۷:۳۰ راهی سیرجان شوند.در تمرین امروز آبی سید حسین حسینی، ابوالفضل جلالی و صالح حردانی که شب گذشته با کاروان تیم ملی به تهران برگشتند حاضر شدند.سید حسین حسینی که در بازی تیم ملی مقابل سنگال نمایش قابل قبولی داشت، در تمرین امروز استقلال نیز آمادگی خودش را نشان داد تا دغدغه های ساپینتو در بخش دفاعی تیم کمتر شود.پیمان بابایی که به دلیل مصدومیت مدتی به صورت اختصاصی تمرین می کرد مانند روز گذشته در تمرینات گروهی حاضر شد که نشان می دهد مشکلی بابت همراهی تیم در بازی فردا ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت سه بازیکن به تمرین استقلال +عکس از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×