روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "گلر پرسپولیس دربی را از دست داد؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گلر پرسپولیس دربی را از دست داد؟

علیرضا بیرانوند یکی از بازیکنان بدشانس جام بیست و دوم است که در بدترین زمان ممکن هم به لحاظ فوتبال ملی و هم باشگاهی دچار شکستگی بینی شد.

به گزارش مشرق، علیرضا بیرانوند دروازه بان ۳۰ ساله ملی پوش تیم پرسپولیس در بازی اول مقابل انگلیس و در همان ابتدای کار از ناحیه بینی دچار شکستگی شد.شکستگی بینی علیرضا بیرانوند باعث شده او در دقیقه بیستم بازی، زمین مسابقه را ترک کند تا تقریباً جام جهانی بیست و دوم را از دست بدهد. گرچه گفته می شود شاید بتواند در بازی آخر مقابل آمریکا به میدان بیاید ولی با درخشش حسینی مقابل ولز و حساسیت های فیفا به خاطر حفظ سلامتی بازیکنان، این احتمال کم به نظر می رسد.با این وجود و در حالی که بیرانوند با ۳۰ سال سن شاید تا دوره بعدی جام جهانی (که ۳۴ سال خواهد شد) در فرم مطلوب امروز نباشد او را می توان یکی از بدشانس های جام بیست و دوم لقب داد.اما شرایط بینی شکسته بیرانوند که نیاز به جراحی دارد هم او را در آستانه دربی پایتخت با وضعیتی مه آلود مواجه کرده است! شرایط این روزهای بیرانوند و حضورش در اردوی تیم ملی موجب شده نتواند تحت عمل جراحی قرار بگیرد. به همین خاطر این امکان وجود دارد که در بازگشت تهران و انجام دیر هنگام جراحی روی صورتش مسابقه حساس ۲۹ آذر مقابل استقلال را هم از دست بدهد که قطعا این خبر برای هواداران پرسپولیس خوشایند نخواهد بود.علیرضا بیرانوند که پس از جام جهانی ۲۰۱۸ در فصل نوزدهم بخت حضور در لیگ ایران را داشت و در دربی های رفت و برگشت هم شرکت کرد، در فصل بیستم و بیست و یکم پس از لژیونر شدن فرصت حضور در دربی ها را از دست داد. حالا به نظر می رسد با توجه به شرایط مبهم آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند شاید او برای چندمین بار در طول سال های اخیر در دربی غایب باشد. گرچه هنوز هیچ چیز قطعی و حتمی نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گلر پرسپولیس دربی را از دست داد؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×