روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "خانه تکانی ساپینتو در استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خانه تکانی ساپینتو در استقلال

سرمربی استقلال تهران به احتمال زیاد در انتقالات زمستانی تغییراتی زیادی در ترکیب خود ایجاد خواهد کرد.

به گزارش مشرق، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال پس از توقف در برابر مس رفسنجان گفت: من همیشه از بازیکنانم حمایت می کنم ولی باید حقیقت را هم بگویم. وقتی خوب نیستیم باید بگویم خوب نیستیم. تیم نیاز به بازیکن دارد و من می دانم مشکلات مالی در باشگاه وجود دارد. پس باید با مدیرعامل صحبت کنم که آیا با توجه به شرایط مالی امکان جذب بازیکن داریم یا نه.سخنان ساپینتو پس از دیدار با مس رفسنجان چند کد مهم داشت. وی که کمترین نقش در انتخاب بازیکنان جدید تیم داشته به دنبال آن است که نفرات مورد نظر خود را در نیم فصل به کار گیرد. ساپینتو از عملکرد شمار زیادی از ستاره های استقلال ناراضی است. نارضایتی سرمربی استقلال از عملکرد ستاره های گرانقیمت این تیم موجب شده تا او در یک بازی به پایان نیم فصل برخی از گلایه ها را مطرح کند.وی از مشکلات اقتصادی باشگاه سخن به میان آورده است مشکلاتی که در نتیجه قراردادهای کلان ایجاد شده و برخی از قراردادها نیز قرضی است و بار مالی زیادی برای آبی پوشان ایجاد خواهد کرد. پرداخت اقساط حضور محمد محبی و مهدی قایدی نیز نمونه آن به شمار می رود.بیشتر بخوانید:خط حمله استقلال با وجود بازیکنان سرشناسی مانند قایدی، شهباززاده، بابایی، مطهری، رمضانی و محبی عملکرد قابل قبولی در لیگ نداشتند و به نظر می رسد شماری از آنان در لیست خروجی سرمربی استقلال قرار گیرد.محبی هر چند که تا کنون ۴ گل به ثمر رسانده اما هزینه ماندن وی در استقلال بسیار هنگفت و تاخیر در پرداخت این هزینه ها موجب محرومیت های برای این بازیکن و آبی پوشان خواهد شد. مهدی قایدی یکی از فصول بد خود را تجربه می کند و در ۱۴ بازی گذشته برای استقلال تنها یک گل به ثمر رسانده است.سجاد شهباززاده با روزهای اوج خود تفاوت زیادی دارد و حتی به یک بازیکن معمولی و نیمکت نشین تبدیل شده است. پیمان بابایی نیز تنها یک گل به ثمر رسانده تا نامش در بین خریدهای بد استقلال قرار گیرد. در بین این بازیکنان تنها مطهری با گلزنی در دربی توانست خودی نشان دهد. البته این بازیکن در لیست فروش استقلال بود و ممکن است مسوولان وی را با کاوه رضایی معاوضه کنند.بررسی عملکرد خط هافبک و حمله استقلال بیانگر آن است که ساپینتو کار سختی در نیم فصل دارد و باید شمار زیادی از بازیکنان را در لیست خروجی خود قرار دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خانه تکانی ساپینتو در استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×