روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "یاغی سرخابی‌ها سرمربی نود ارومیه شد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یاغی سرخابی‌ها سرمربی نود ارومیه شد

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس هدایت تیم دسته دومی نود ارومیه را برعهده گرفت.

به گزارش مشرق، قاسم دهنوی، هافبک دفاعی اسبق پرسپولیس و استقلال که سابقه حضور در تراکتور را نیز در کارنامه دارد، در دومین تجربه مربیگری خود اکنون هدایت تیم دسته دومی نود ارومیه را برعهده گرفته است.دهنوی که چندی پیش راهی آذربایجان شده بود و هدایت تیمی دسته دومی را در این کشور عهده دار شده بود، اکنون با حضور در ارومیه هدایت تیم نود را عهده دار شده است و باید دید چه شرایطی با این تیم دنبال خواهد کرد.نود ارومیه اکنون در گروه الف لیگ دسته دوم با کسب ۱۹ امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد و این در حالی است که سایه سقوط به شدت ارومیه ای ها را تهدید می کند و باید دید دهنوی قادر خواهد بود در این چالش، آنها را در لیگ حفظ کند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یاغی سرخابی‌ها سرمربی نود ارومیه شد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×