روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو دنیایی از انگیزه است" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو دنیایی از انگیزه است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: به ساپینتو گفتم آبی پوشان در این فصل کیفیت فنی بالایی داشتند و با سرمربی پرتغالی خود لیاقت دارند که با یک جام به کار خود پایان دهند.

به گزارش مشرق، بهتاش فریبا با اشاره به حضور در تمرین استقلال اظهار داشت: بیژن طاهری تماس گرفت و دعوت کرد تا در تمرین استقلال شرکت کنیم و من نیز به این پیشنهاد پاسخ مثبت دادم، از او ممنون هستم، من روزهای خوبی را در استقلال پشت سر گذاشتم؛ بازیکن، مربی و سرپرست بوده ام و همه ایران می دانند استقلال بخشی از زندگی من است.وی افزود: استقلال شرایط خوبی داشت، بازیکنان با روحیه و انگیزه زیادی تمرین می کردند. تمرینات شاداب استقلال این نوید را داد آنها با شرایط خوبی روز چهارشنبه در شهرآورد شرکت خواهند کرد.پیشکسوت استقلال خاطر نشان کرد: با ساپینتو هم درباره شرایط تیم حرف زدیم، خاطرات گذشته را مرور کردیم، ساپینتو بسیار امیدوار بود و و من این امیدواری را در چهره او دیدم.بیشتر بخوانید:فریبا تصریح کرد: به ساپینتو گفتم استقلال در این فصل نمایش خوبی را به اجرا گذاشته است و از نظر فنی کیفیت فنی بالایی دارد و آبی پوشان با سرمربی پرتغالی خود این لیاقت را دارند که با یک جام به کار خود پایان دهند.وی تاکید کرد: متاسفانه داوری ها در این فصل به ضرر استقلال بوده، وقتی ۱۴ پنالتی که هفت پنالتی اثبات شده است برای این تیم گرفته نشده چه حرفی می توان زد؟ برنامه فوتبال برتر که یک برنامه رنگی است نشان می دهد ۷ پنالتی صد درصد استقلال از سوی داوران گرفته نشده است، وقتی این برنامه رنگی چنین چیزی را اعتراف می کند خیلی حقایق روشن می شود. اگر دو پنالتی فقط دو پنالتی برای استقلال گرفته می شد الان این تیم قهرمان می شد.بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: حضور پیشکسوتان در تمرین برای ساپینتو، استقلال و ما خوب بود، این یک اتفاق شیرین بود که روز خوب را برای همه ساخت.استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه چهارشنبه شب در فینال جام حذفی برابر هم به میدان می روند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو دنیایی از انگیزه است از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×