روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تنها راه ماندن محبی و قایدی در استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تنها راه ماندن محبی و قایدی در استقلال

باشگاه استقلال می تواند محمد محبی را به صورت قطعی از تیم سانتاکلارا خریداری کند.

به گزارش مشرق، بند فسخ قرارداد محمد محبی با باشگاه سانتاکلارا ۶۰۰ هزار دلار است و در صورت پرداخت این پول از سوی باشگاه استقلال محمد محبی قطعی از باشگاه پرتغالی خریداری می شود و مشکلی برای حضور در تیم استقلال در فصل آینده نخواهد داشت.حجت کریمی با اعلام این خبر گفت: با وکیل محمد محبی صحبت هایی داشته ام و قرار شد این پول از سوی باشگاه استقلال به حساب باشگاه سانتاکلارا ریخته شود. در این صورت محمد محبی فصل آینده برای استقلال بازی خواهد کرد.سرپرست باشگاه استقلال در مورد مهدی قایدی هم گفت: مهدی قایدی به صورت قرضی به تیم آبی پیوسته است. او ابتدا باید در اردوی تیم شباب الاهلی حاضر شود و بعد از آن ما برای مذاکره با باشگاه اماراتی به دبی برویم. در مذاکرات اولیه که با باشگاه شباب الاهلی داشتم، نظر آن ها برای ادامه حضور مهدی قایدی در ترکیب تیم استقلال مثبت بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تنها راه ماندن محبی و قایدی در استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×