روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "مربی حقیقی: خطیر هم فحش داد، هم گفت لنگی!" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مربی حقیقی: خطیر هم فحش داد، هم گفت لنگی!

درگیری رخ داده میان علیرضا حقیقی، سنگربان سابق پرسپولیس و تیم ملی با علی خطیر، معاون باشگاه استقلال این روزها تبدیل به سوژه داغ رسانه های ورزشی شده است.

محمد خدریدرمورد اتفاقات رخ داده گفت: «نزدیک ۳ ماه است که با علیرضا به شکل اختصاصی کار می کنم. به خاطر مصدومیتی که داشت این تمرینات را انجام می دادیم. در این مدت تمرینات ما در زمین ورزشگاه انقلاب پیگیری می شد. حقیقتاً هم در این مدت از علیرضا رفتار و گفتار بدی ندیده بودم. روزی که این اتفاق افتاد، دیدم آقایی با لباس شخصی دائم از داخل زمین عبور می کند. از ایشان خواستم بیرون زمین بمانند تا تمرین تمام شود. به یک باره دیدم این آقا گفت جل و پلاس تون را جمع کنید و بروید. این زمین در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته است.»خدیری در ادامه گفت: «علیرضا وقتی متوجه صحبت های ما شد جلو آمد و جریان را پرسید، اما ایشان به علیرضا گفت من تو را نمی شناسم و زودتر بروید. بعد هم دچار درگیری لفظی شدند و به مادر علیرضا فحاشی و از واژه لنگی هم برای او استفاده کرد و همین مساله منجر به درگیری فیزیکی شد.»درمورد وجود قرارداد رسمی حقیقی با مجموعه انقلاب پرسیدیم و خدیری ضمن تایید وجود آن قرارداد گفت: « سه ماه است که اینجا رفت و آمد داریم. بدون قرارداد اجازه تمرین نمی دهند. می دانید برای ورود به مجموعه انقلاب یا باید کارت تردد داشته باشید یا قرارداد یا کارت عضویت، در غیر این صورت باید بابت هر بار ورود پول بدهید. ما با قراردادی که داشتیم وارد می شدیم و حتی رئیس مجموعه بعد از اتفاق رخ داده گفت که قصد داشته با علیرضا در مورد قرارداد تازه با استقلال صحبت کند.»خدیری در پایان گفت: «در صحبت هایی که در حراست مجموعه انقلاب شده بود، قرار شد موضوع رسانه ای نشود، اما ظاهراً خود آقای خطیر تصمیم گرفت در این مورد با رسانه ها صحبت کند.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مربی حقیقی: خطیر هم فحش داد، هم گفت لنگی! از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×