روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "تمرین یکشنبه استقلال در غیاب قایدی و شجاعیان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرین یکشنبه استقلال در غیاب قایدی و شجاعیان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال امروز یکشنبه نیز تمرینات خود را به منظور آمادگی برای دیدار با مس رفسنجان انجام داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تمرین روز یکشنبه استقلال با صحبت های محمود فکری و از ساعت ۱۲ آغاز شد. در ابتدا بازیکنان بدن های خود را زیر نظرامید دفتری گرم کردند و دروازه بان ها با هدایت سعید عزیزیان تمرینات شان را پیگیری کردند.مرور تاکتیک های دفاعی و تهاجمی زیر نظر کادر فنی آیتم دیگر تمرین امروز بود که بازیکنان با دقت این بخش از تمرین را اجرا کردند و بخش پایانی این تمرین را فوتبال درون تیمی تشکیل داد.مهدی قایدی و داریوش شجاعیان در این تمرین غایب بودند و نصرالله عبداللهی در این جلسه تمرینی حضور داشت. بازیکنان استقلال پیش از شروع تمرین، تولد مسعود ریگی هافبک تیم را به او تبریک گفتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرین یکشنبه استقلال در غیاب قایدی و شجاعیان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×