روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "فکری به کارش ادامه می‌دهد/ در حال مذاکره با بازیکنان جدید هستیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فکری به کارش ادامه می‌دهد/ در حال مذاکره با بازیکنان جدید هستیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: محمود فکری به کارش در این تیم ادامه می دهد و لیست خود را نیز برای نقل و انتقالات به باشگاه ارائه داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در حاشیه انتخابات هیات فوتبال استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در انتخابات هیات فوتبال همه چیز شفاف بود. آقای شیرازی انتخاب شدند و به ایشان تبریک می گویم.مددی در خصوص ادامه همکاری فکری با استقلال گفت: ایشان به کارش ادامه می دهد و در این خصوص مشکلی نیست. فکری برای نقل و انتقالات هم لیست خود را به باشگاه ارائه داده و ما مشغول پیگیری هستیم.مدیرعامل باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه مشکلی در تیمش وجود ندارد، اضافه کرد: پیگیر جذب بازیکنان خوبی هستیم و با آنها در حال مذاکره می باشیم. مشکلی نیست و با بازیکنان هم جلسه ای داشتیم و جای نگرانی نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فکری به کارش ادامه می‌دهد/ در حال مذاکره با بازیکنان جدید هستیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×