روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "اظهار نظر جهرمی محلی از اعراب نداشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اظهار نظر جهرمی محلی از اعراب نداشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: اظهار نظری که در مورد پیروزی پرسپولیس برابر گل گهر و ربط آن به استقلال منتشر شده بود از سوی یک هوادار منتشر شد نه وزیر ارتباطات. برای همین پاسخی ندادیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت نظری با بیان اینکه سیاست رسانه ای جدیدی را برای باشگاه استقلال در نظر گرفته اند به تشریح آخرین وضعیت این باشگاه پرداخت و به سوالاتی که از سوی رسانه ها ارسال شده بود پاسخ داد.سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه پاسخ استوری جهرمی را نداد گفت: آقای جهرمی اعلام کردند که این موضوع را از منظر وزیر ارتباطات مطرح نکردند و به عنوان یک هواداران باشگاه پرسپولیس اعلام نظر کرده است. طبیعتاً حد باشگاه استقلال پاسخ دادن به موضوعات هواداری نیست. آنهایی هم که پاسخ دادند از دیدگاه هواداری دادند. ما احساس کردیم که محلی از اعراب ندارد که ما بخواهیم شان باشگاه استقلال را برای پاسخ دادن به دغدغه های هواداری پایین بیاوریم.وی در مورد تعامل باشگاه و کارگزار و تامین منابع مالی باشگاه گفت: در مدت فعالیت باشگاه با این کارگزار به تمام تعهداتی که داشت عمل کرده و جاهایی بالاتر از تعهدش هم عمل کرده است که جای قدردانی دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اظهار نظر جهرمی محلی از اعراب نداشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×