روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "روزنامه الجزیره: عربستان به دنبال میزبانی از استقلال و تراکتور - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزنامه الجزیره: عربستان به دنبال میزبانی از استقلال و تراکتور - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روزنامه الجزیره عربستان از تلاش فدراسیون فوتبال این کشور برای گرفتن میزبانی مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، هرچند دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است بعد از بررسی شرایط کرونا درباره نحوه و محل برگزاری مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا تصمیم گیری می کند، اما فدراسیون فوتبال عربستان تلاش خود را برای گرفتن میزبانی این مراحل آغاز کرده است.در سالی که کشور قطر تمایلی به میزبانی لیگ قهرمانان آسیا نداشت، عربستان سه گروه از این رقابت ها را میزبانی کرد و «شیخ سلمان» رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم بابت این میزبانی از آنها تشکر کرد.پیش از این اعلام شده بود مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به صورت تک بازی برگزار می شود و تیم های صدرنشین مرحله گروهی، میزبان می شوند اما همانطور که گفته شد، ساز و کار AFC برای این رقابت ها در حال تغییر است.روزنامه «الجزیره» عربستان خبر داد «یاسر المسحل» رئیس فدراسیون فوتبال این کشور تلاش خود را برای گرفتن میزبانی مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آغاز کرده است.عربستان در مرحله نیمه نهایی دو نماینده دارد؛ الهلال و النصر. الهلال حریف استقلال ایران است و النصر باید با تراکتور بازی کند.مشخص نیست تلاش عربستان برای گرفتن میزبانی مراحل نهایی تا چه حد موفقیت آمیز خواهد بود اما باتوجه به بی میلی قطر برای برگزاری مسابقات از یک سو و مشکلات دیگر کشورهای غرب قاره بعید نیست AFC دوباره رای به میزبانی عربستان بدهد. هرچند فدراسیون فوتبال و نمایندگان ایران ترجیح می دهند ابتدا در خاک ایران و سپس در کشوری مثل قطر به میدان بروند.دبیر کل AFC در مصاحبه خود تاکید کرده بود کنفدراسیون آسیا در حال بررسی و مطالعه شرایط است و تمام گزینه ها از برگزاری بازی های رفت و برگشت تا برگزاری متمرکز لیگ قهرمانان در دسترس خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزنامه الجزیره: عربستان به دنبال میزبانی از استقلال و تراکتور - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×