روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "اقدامات باشگاه استقلال برای میزبانی از الهلال در تهران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اقدامات باشگاه استقلال برای میزبانی از الهلال در تهران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

باشگاه استقلال در تلاش است شرایطی را ایجاد کند تا بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال در تهران برگزار شود.

باشگاه استقلال در تلاش است شرایطی را ایجاد کند تا بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال در تهران برگزار شود. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که به عنوان صدرنشین گروه سوم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به مرحله بعد صعود کرد، در دور یک هشتم این رقابتها باید با الهلال عربستان بازی کند و بر اساس قوانین حاکم بر این مسابقات، استقلال که صدرنشین گروه خود بوده در این بازی میزبان است.با اینکه AFC هنوز رسماً اعلام نکرده بازی های مرحله بعدی به صورت متمرکز برگزار می شود یا در زمین تیم های میزبان، باشگاه استقلال از هم اکنون اقدامات اولیه خود را به منظور پذیرایی احتمالی از باشگاه الهلال در تهران انجام داده است.پس از مناقشات سیاسی بین دو کشور ایران و عربستان، در سالهای گذشته، هیچ تیم فوتبالی از دو کشور در زمین هم به میدان نرفته بودند و همواره بازی های آنها در زمین کشورهای ثالث برگزار می شد. در این فصل از رقابتها استقلال که در گروه سوم مسابقات قرار داشت در جده عربستان حضور پیدا کرد و ۶ بار به میدان رفت.مسئولان باشگاه استقلال در صدد هستند تا با ایجاد مقدمات لازم، در صورتی که بازی ها به صورت متمرکز برگزار نشد، شرایط برگزاری این بازی در تهران را فراهم کرده تا از حق میزبانی شان محروم نشوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اقدامات باشگاه استقلال برای میزبانی از الهلال در تهران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×